Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire vagytok megelegedve...

Mennyire vagytok megelegedve a PG/53 mikroszkopotokkal? Tenyleg jol lathatoan jelzi, hogy mikor van peteeres?

Figyelt kérdés
Mivel tisztitjatok az uveglapjat?
2009. márc. 30. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát páfrányokat láttam, de nem bízom benne nagyon.. ovutesztnek jobban hiszek..mikroszálas kendővel tisztítom..
2009. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mérgemben kidobtam. Sztem a vizeletből nézhető sokkal pontosabb...
2009. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem jött be igazán. Én mindig reggel, rögtön felkelés után csináltam, "szűz" nyálból. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap buborékos. Sőt, olyat is észrevettem, hogyha ablaknál (természetes fénynél) néztem, akkor inkább páfrányt láttam benne (igaz, hogy homályosan),viszont ha kislámpánál akkor éles buborékokat. Szóval, elég érdekes...
2009. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!