Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn megyek új dokihoz....

Hétfőn megyek új dokihoz. Megmondjam neki, hogy már voltam másiknál is, csak nem voltam vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk már egy éve. Mit mondjak majd neki, mit kérdezzek? Megemlítsem neki, hogy szeretnénk a spermavizsgálatot elvégezni még mielőtt rajtam végig menne a "vonat"? Lehet, hogy éppen ott a baj, mert a párom dohányzik. Az előző doki azt mondta, minden rendben van, ő nem lát akadájt, hogy teherbe essek.
2009. júl. 14. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha olyan a doki persze elmondhatod, h jártál másik dokinál is. Én anno mikor elmentem 11 hónap után egy magándokihoz én elmondtam neki mindent és jól vette. :)

Amúgy ha figyelmes az orvos, akkro úgy is azt fogja mondani, h menjen el előbb a párod vizsgálatra.Sőt akár már úgy is mehetnétek, h megvan a párod eredménye.

2009. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi masfel ev sikertelen probalkozas utan fordultunk orvoshoz , es nekem elsore azt mondta az orvos hogy az elso amivel kezdik az ilyenfajta dolgok kivizsgalasat az a spermavizsgalat , szerintem nem szukseges neked kulon kerned biztos ezzel fogjak kezdeni
2009. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam. Mondtam neki, hogy ő a második orvos, akinél ki szeretném vizsgáltatni magam és akinek a szakvéleményére kíváncsi vagyok. Megkérdezte, hogy miért váltottam, mondtam neki, hogy ajánlották és én sem szerettem volna csak egy véleményt hallani az állapotomról.

Korrekt volt.

Én kihagynám azt, hogy nem voltam megelégedve.

2009. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell az orvosnak nyalizni, de én jó pontokat szereztem nála azzal, hogy elmondtam, hogy a másik dokinál mi volt a gondom, és, hogy róla sok jót hallottam, bla-bla-bla. Sokkal körültekintőbb és közvetlenebb volt, már csak azért is, hogy bebizonyítsa, hogy tényleg ő a tuti (egyébként az is :) ). Sok sikert!
2009. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. júl. 15. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!