Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynex cseppekről vélemény?...

Gynex cseppekről vélemény? Tényleg rendbe rakja a rendszertelen ciklust? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, de főleg a rendszertelen ciklusom miatt próbálnám ki.
2011. jún. 7. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos, nem segített semmit.
2011. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem.
2011. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A baba kérdésben nem segített, vagy a ciklusotokat nem rakta rendbe? Nekem sajna csak 2-3 havonta jön meg, ezért reménykedtem ebben.
2011. jún. 7. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem segített.

Császáros szülés után 1,5 évig folyamatosan volt pecsételő vérzésem (minden nap betét), olyannyira, hogy már nem tudtak az orvosak rá magyarázatot adni és ezért ki akartak pakolni.

Nem egyeztem bele, mert 31 éves voltam akkor és még szerettem volna 2. babát. Ezért felkerestem egy kineziológust, aki 3 hónapig Gynex cseppet szedetett velem. Azután és azóta is 26-28 napos ciklusaim vannak, rendes vérzéssel, közti vérzés egyáltalán nincs.

De sajnos a babához nem segít hozzá.

Sok sikert hozzá :)

2011. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Semmit sem segített. Nem lett szabályos ciklus, nem lett baba. Csak a hőm ugrált össze-vissza.
2011. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nekem akkoriban a ciklusommal nem volt baj, azzal nem is lett semmi a cseppektől. Babát akartunk, de az sem lett.

Szerintem egy próbát mindenképp megér, mert emberfüggő is kinek mi jön be.

2011. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített.
2011. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A környezetemben 2 párról is tudok, akik sokáig próbálkoztak és végül használták a cseppeket és lett nemsokára baba. De állítólag a férfinak se árt ám szedni! Én is szedtem, lett is baba.

Ha teheted próbáld ki, mert nem olcsó mulatság.

2011. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem segített,babát akartunk,3 hónapig szedtem és semmi,pedig már van egy természetes úton fogant és született 9éves kisfiam.
2011. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!