Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet a nap mely...

Ovulációs tesztet a nap mely szakában ideális elvégezni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy minden nap jó ha ugyan abban az időben végzem el, és hogy reggeli első vizeletből nem szabad.A múlt hónapban dél körül csináltam minden nap.Most jobb ha pár órával később csinálom?
2009. márc. 30. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig késő délután vagy estére nő meg a koncentrációja.
2009. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. márc. 30. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg mit ir a tajekoztatojaban. Mert pl van olyan amit reggel kell megcsinalni. En is igy jartam. Mar elhasznaltam jo parat minden nap este 7-kor mert a babatervezok oldalan ezt olvastam es nem lett egy sem pozitiv. Mire a ferjem megszolalt, hogy: 'szivem ezen a pairon ami benne van azt irja, hogy reggel kell megcsinalni elso vizeletbol.' Na hat mit ne mondjak volt eges. :) Szerintem ugy csinald ahogy le van irva benne mert nem hiaba irjak oda. Mi mondhatunk itt barmit.
2009. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Interneten rendeltem, és külföldi a tájékoztató, úgyhogy csak abból tudom amit a vásárláskor írtak róla.De majd megpróbálom kiszótárazni a tájékoztatót.

Köszi! :)

2009. márc. 30. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!