Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után mennyi idővel...

Császár után mennyi idővel vállaltátok az újabb babát?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron szültem programozott császárral, a szemem miatt. Szeretnénk kistestvért, a lányunk 1 éves múlt. A következő is programozott császár lesz, csak kérdés, mikortól lehet próbálkozni a teherbe eséssel? Anno az orvosom 2 évet mondott ( mármint a 2 szülés közt legyen 2 év, azaz lassan lehetne próbálkozni ).

Mások tapasztalatait várnám, köszönöm!


2011. júl. 10. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk úgy időzíteni, hogy 2 év legyen a gyermekek között. Kisfiam szeptember végi, rá 2 év múlva november elejére voltam kiírva, de sajnos elvetéltem.
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év és 3 hónap volt a két császárom között.Teljesen rendben volt minden,probléma mentes várandóság után a műtét is pozitív volt,meg a felkelés is(tudtam hogy egy nap a nagyon rossz)utána.Ja és a kistesó rögtön sikerült az első hónapban,pedig azt gondoltuk neki is kell fél év :)(nekem egy csecsemő fejnyi!!! miómát operáltak le a méhemről a baba tervezés előtt,emiatt a programozott császár,tehát ez a 3 vágás volt,többet nekem már nem javasolnak,de egyébként is 2 volt az álmunk)egy majdnem 3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk anyukája
2011. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 év korkülönbség van a gyermekeim között.
2011. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tavaly júniusba született a fiam,és januárba jön a kis tesó.
2011. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam szept. végén lesz 2 éves, akkor "állunk neki" a testvérkének.

Szeretném kérdezi, hogy nekem is rossz a szemem, mi a menete annak, hogy császárt javasoltak? 1 vizsgálat és adnak egy javaslatot? Vagy hogyan zajlik? Köszi előreis!!

2011. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2007 ősz, 2009 ősz, 2011 tél (lesz)

Mind a három császár volt/lesz, szintén a szemem miatt.

Én magam pedig idén vagyok 36, talán ez is számít ahhoz, hogy milyen hamar regenerálódnak a szövetek.

2011. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 14:59-es!

Igen, én a Honvéd kórházban voltam egy szemésznél, és ő adott papírt.

(Bevallom, megkérdezte, hogy én magam milyen szülésre készültem, mert nem annyira vészes a dolog, kis elővigyázatossággal szülhetek természetes úton is..)

A másodiknál is vinnem kellett tőle igazolást, ugyan ahhoz mentem vissza, előkereste az akkori leletemet, és ráírta, hogy továbbra is császárt javasol.

2011. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor többségeteknél kb 2 év, azaz lehet nekünk is próbálkozni. Örülök.

Az első válaszolóval együttérzek, nem írom hogy sajnálom, hanem sok erőt és kitartást kívánok!

Akkor mi is lassan elkezdünk próbálkozni. Mi 33 évesek vagyunk mindketten, 35 éves korom előtt szeretnék szülni én is.

A látásom: elmentem egy szemészhez, aki vizsgálatok után adott egy javaslatot, hogy mivel -5 mindkét dioptria, és valami homályokat is látott benne (nem tudom a szakszót rá), ezért ő a császárt javasolja. Ezt vittem a nőgyógyásznak, így eleve tudtuk, hogy császár lesz. Nekem nem sikerült a gerincbe adott érzéstelenítő csak hatodszorra, így 6x szúrtak, nekem ez volt a rossz mindössze, plusz a műtét utáni első nap.

Azóta sajnos kiderült egy autoimmun betegség nálam, 3 hónapja ment el a látásom, most vizsgálgatnak még, de autoimmunra gyanakodnak. Emiatt is és a korom miatt is mielőbb szeretnénk a kistestvért.

Mégegyszer köszönöm Nektek!

2011. júl. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!