Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lovagló pózban tényleg kevésbé...

Lovagló pózban tényleg kevésbé van esély a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne ezt a módszert válaszd fogamzásgátlásra. Igy is könnyen teherbe eshetsz.
2011. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha termékeny vagy és a férfi spermáival sincs semmi gond bármilyen pózban könnyen teherbe lehet esni.
2011. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Nekem hátrahajló a méhem, ami néhány doki szerint nem túl szerencsés, mert nehezebben esek teherbe, némelyik szerint nehezebben marad meg a baba stb. Az első próbálkozós hónapban teherbe estem, ráadásul, abban a hónapban csak lovagló pózban voltunk együtt (nem magyarázkodom miért), elölről, hátulról, de lovaglóban. Még is teherbe estem és már a 35 hetet tapossuk.

2011. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel létezik a gravitáció, a sperma kifelé folyik, elméletileg kisebb az esély. Azért fogamzásgátló módszernek nem ajánlanám, nálunk elég kedvelt póz, és 2 év alatt 2 gyerek lett.
2011. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 év alatt 2 gyermek? Az igen :) Akkor ha ezt nézzük nem kevésbé esélyes :) Mikor megvizsgált a doki azt mondta normál méhem van.Mi babát szeretnénk de nálunk ez a kedvenc póz,azért kérdeztem :)
2011. júl. 10. 18:41
 6/8 A kérdező kommentje:
17:56!Gratulálok a bébihez :) És könnyű szülést :)
2011. júl. 10. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam erről pár napja. Azt írták, hogy semmilyen tudományos tanulmány nem igazolta azt, hogy a különböző pózok befolyásolnák a teherbeesést.


Szerintem a titok abban van, hogy nem szabad túlságosan rágörcsölni a babagyártásra. Csak szeressétek egymást és az öröm miatt legyetek együtt, amit egymásnak okoztok. Úgy sokkal hamarabb össze fog jönni a baba, mintha folyton azt lesnétek, hogy mit, hogyan kell csinálni egyesek szerint.

2011. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is kedvenc. mindkétszer ebben a pózban jött össze.
2011. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!