Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek járult hozzá a reflexoló...

Kinek járult hozzá a reflexológia talpmasszázs a teherbeeséshez? Tapasztalatokat várok olyanoktól akiknek nem volt szervi baja! Köszi szépen

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm kb 10 évig próbálkozott a babával. Mindenhol járt már, többször teherbe is esett, de sose tudta kihordani a picit. Az ötödik hónapig minden alkalommal elvesztette. Ez háromszor fordult elő a 10 év alatt, tehát nagyon nehezen esett teherbe.

Azonban amikor elkezdte a talpmasszázst, egy év múlva gyönyörű, és egészséges kislánya született.

2011. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat.Bízom benne,hogy nekem is segíteni fog.Kis tesót szeretnénk,de már egy ideje várat magára.Gondoltam hátha ez segít.
2011. okt. 26. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tabletta után másfél évig nem rendeződött a ciklusom, a talpmasszázzsal végre volt peteérésem is :) és most vagyok 6 hetes terhes :)
2011. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!mennyi idő telt el a masszás kezdete és a teherbeesésed között?
2011. okt. 26. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
3, 5 hónap :)
2011. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!