Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba tervezésekor milyen teát...

Baba tervezésekor milyen teát célszerű inni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Régóta próbálkoztok? Vagy miért akarsz teázni?
2011. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a palástfű állítólag segíti a beágyazódást, de ha nincs semmi jele annak, hogy problémás lesz a teherbeesés, akkor nem kell szerintem teát inni, vagy bármit is szedni, ha meg van gond, akkor ne próbálkozz házilag gyógyítani. Azért ez veszélyes is lehet, mert kapsz egy rossz tanácsot és az ellenkezőjét éri el a javasolt gyógymód...
2011. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lassan szeretnénk belevágni. Alapból nincs gond a ciklusommal, viszont nagyon görcsölős vagyok, és ha ideges vagyok, a hasam elkezd görcsölni. :S
2011. júl. 11. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
csak a saját tapasztalatom. nekem sem volt gond a ciklusommal, mégis 7 hó próbálkozás után a ciklus első felében (14.napig) vénusz cseppet szedtem (ebben van cicka, palást, pásztortáska) de sokan mondják, hogy elég a cickafarkfű is, én ezt a cseppet szedtem. és 14.naptól a palástfüvet ittam. abban a hónapban sikerült. de tényleg hallottam, hogy van akinek csak bekavar, így nem merem "bátran" ajánlani.
2011. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a ciklus első 14 napján cickafarkot utána meg palástfüvet ittam. Az első babánál 2 hónapja próbálkoztunk mikor hallottam erről, és egyből elkezdtem inni,és elsőre sikerült is, a másodiknál már az első hónapban ittam, és elsőre sikerült (de ezt a babát sajnos elvesztettük), a harmadiknál szintén első hónapban ittam,és ugyan úgy elsőre összejött (most vagyok 7 hetes), és remélem most nem lesz baj!
2011. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szűztea!!! (Rossmanos)

Sógornőm miután elkezdte inni, nem teherbeesés volt a cél!

Kb 3 -4 hét alatt sikerült neki!

Előtte Több mint 3 évig próbálkoztak eredménytelenül!

Sok sikert!

2011. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!