Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma az orvosom azt mondta,...

Ma az orvosom azt mondta, hogy eljött az idő a Maca vibe szedésére, mert eddig 4 éve nem jött össze a baba. Ráadásul a cickafark teát is javasolta mellé a palástfű teával. A teákról azt olvastam, hogy csak a peteérés elött szabad inni ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez nőgyógyász,vagy természet gyógyász?
2008. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a cickafark teát a ciklus első felében a palástfűt pedig a második felében kell inni.
2008. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nőgyogyász dr nő!Ő is ezt itta,mert nem tudott teherbe esni eddig,az-az Juliusig.Már az első hónap után ő terhes lett,de én mindig féltem az ilyen természetes gyógynővényektől vagy nem kell?????
2008. szept. 11. 15:56
 4/13 anonim ***** válasza:
En baratcserje+palastfu cseppek segitsegevel estem teherbe. A Maca vibe-rol meg eddig csak jot hallottam. De ugy tudom, hogy azt mindkettotoknek kell szednie. Szerintem nem tarts a gyogynovenyektol.
2008. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
az én barátnőm 10éve nem esik teherbe,megpróbálta a macát,1évig szedte,de semmi.szerintem ennek a kapszulának nem sok köze van a teherbeeséshez.inkább egy nagy alapos kivizsgálás kellene,hormonok,inzulin,pajzsmirigy,stb.
2008. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez nagyban függ attól hogy mi az ami meggátolja a teherbeesést.mert pl:egy pco-nál a létező összes gyógynövény beszedésével sem lesz siker.de egy prolaktin eltérésnél akár segíthetnek is ezek a szerek.
2008. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a cickafarkfű és a palástfű teákat ajánlom neked.Én is itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,mert vérbőséget okozhat,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam.Azért addig,mert nekem 30-32 napos ciklusaim szoktak lenne és nem 28. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.Ja és használj ovulációs tesztet,úgy könnyebb belőni,mikor van peteérés. Az együttlét után pedig pihenj, a gyertya állást is kipróbálhatod.

8 hetes kismami

2008. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor a cickafark teát csak a mensi után a peteérésig szabad inni???Ha jól értem,s pé után már csak palástfű tea?????
2008. szept. 11. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy mondod.
2008. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!Bár én még sajnos nem tudom, h babás vagyok-e, de azért a maca vibéről jót tudok mondani.Párom spermaszáma 5 millió volt,majd a maca szedése után egy kontroll során már 62millió!mindketten szedjük,+c-vit+Lícium.Meg kellene próbálni, hátha ...
2008. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!