Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Koran teszteltem vagy mar ne...

Koran teszteltem vagy mar ne remenykedjek h babas vagyok? 28. napon, negativ 10es terhessegi teszt.

Figyelt kérdés

28/34 napos ciklusaim vannak, petereseim is ebbol adodoan kb 14./20. nap kozottiek, ciklusom 17.napjan voltunk egyutt parommal, most a 28.napnal jarok, teljesen biztos voltam benne h baba van a dologban, olyan tunetek jottek mint maskor nem (var mar egy masfel ill. egy 3 eves kisgyerekem), pecsetelo verzes egyuttlet utan 5.napon, ami lehetne beagyazodas jele is , nagyon kemeny hasmenes, ezere eve nem volt ilyen, es szurkalo, erzekeny meh.... persze lehet minden premenstruacios jel is , ez vilagos)es akkor negativat teszteltem ma, lehetseges h ez alkalommal kesobb indul be a hcg termelodes? meg hat az is meglehet h kesobb volt p.eres,ugye kb 3 nap all rendelkezesre a himivarsejtek eletbenmaradasa miatt,,... amugy meg ez a kerdes csak amolyan idohuzas, unalomuzes:) mert ugye ilyenkor mindig csak erre gondol az ember...:) ugyis kiderul par napon belul....

addig is jol esik beszelnik rola:)


2011. júl. 11. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Remeljuk a legjobbakat. Szerintem koran teszteltel, vagy egy erosebb tesztet kellene megcsinalnod.
2011. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a 17. napon voltatok együtt, akkor 17+14 az 31. szerintem csak akkor tesztelj.

Drukkolok én is remélem csak korai volt a teszt.

2011. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Ma vagyok a 30. cn-en. A 28. napon és ma is negatív lett a vaterás 10-es érzékenységű teszt. Mondjuk nekem, lehet hogy a 19. cn-en volt az ovum. De a 10-es tesztnek már szerintem mutatnia kellene valamit. Azért a remény hal meg utoljára...

Van görbém is, ami ilyen:

[link]

2011. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia utolso!


en csak annyit tudok h ciklusom 17.napjan voltunk egyutt, ebbol szamolom en is mint az elottem iro h 17+14 azaz 31. napra varnam a menzit, ettol fuggetlenul johet maharabb is, meg kesobb is, akar jovoheten is ugy 35. napig.... mert most nyarra teljesen felborult valahogy a h.haztartasom, telen vegre igy ket gyerek utan 28 napos ciklusaim voltam, most leguotbbiak meg atlagban 31, ebbol induloik ki, de volt 34 napos is..... szoval nem tudom, mikor volt peteeresem csak a huvelyvaladekobol szoktam megallapitani ( a tojasfeherjes folyas kb 4. napja lehet ovum, ha ra 14 napra megjon ,akkor igy ellenorizni szoktam... altalaban eltalalom...),lenyeg h 17. napon voltunk egyutt, de akar 2,3 nap mulva is lehetett ovu, azaz letrejohetett esetleg meg akkor is megtermekenyules ha turelmesek voltak a himivarsejtek:)..... de ketlem mert egyuttlet utani 5. napon volt a pecsetelo verzes, ami mar lehetett a beagyazodas kezdete is akar...

masik verzio, h a pecsetelo verzes az ovut jelezte, akkor meg nem voltunk mar egyutt... szoval nalam barmi lehet....de en annyria ugy erzem h van a pockban valaki!!!!:)

drukkolok neked is!!!!:)

2011. júl. 12. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Igen, így nehéz pontosan következtetni. Én is először úgy számoltam, hogy a 17. napon volt ovum. De azóta rájöttem, hogy inkább a 19, napon. Nekem az ovu után 13.-14. napon szokott megjönni. Ha most ezt számoljuk, akkor 19-13=32. Tehát még van 2 nap, hogy megjöjjön. Pedig nekem 29-30 naposak szoktak lenni a ciklusaim. De, ha így számolok, akkor még van arra is remény, hogy pozi legyen a teszt. :)

Én is drukkolok mind a kettőnknek. Én, ha nem jön meg addig, akkor csütörtökön újra tesztelek. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Majd jelentkezem.

2011. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

en is talan csutortokon, meglatom mennyire golyozok be addig:) mert hat birom jol, akkor en megvarom a kov. hetfot is akar... de mondom, ha tulsagosan rakattennek a temara (bar ennel jobban tan mar nem lehet:)....) akkor csutortokon tesztelek es elfogadom akkor is ha negativ...

nekem ma mar nagyon eros premenstruacios tuneteim vannak, alhasi fajdalom, derekam majd leszakad.... soksozr igy jon meg... persze terhesen is ezeket produkaltam... foleg mikor a lanyomat vartam.... na kivi vagyok:) megy a drukk ide is oda is:) irjal azert be mi volt:)

2011. júl. 12. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak a mellem fáj. Meg fura érzés van a hasamban. Nem fáj, hanem olyan, mintha nehéz lenne. Pénteken tudok majd írni, mert elutazunk, és ott nem lesz net. Te is írd meg, ha van valami fejlemény :)
2011. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na nekem megjott ejjel, azt hittem osszecsinalom magam, olyan eros gorcsokkel.... most mar igy egyertelmu, pont lecsusztunk a peteeresemrol, ugyanis 30. napra jott meg, tehat 16. napi peteeresem volt, mi masnap delben meg este voltunk csak egyutt, igy kicsusztunk eppen a peteeres 24 orajabol....

ez az egyik verziom, masik meg h megtermekenyulhettem, de elment, mint hiabas beagyazodas, mert egyertelmuen teljesen mashogy ereztem magam ebben a ciklusomban!!!!! ez 99%.... es igy akkor ha esetleg gazos terhesseg lett vola, ezert is nem termelodhetett a hcg sem ugye, ha sikertelen beagyazodas volt...de ugy vagyok vele, h igy a legjobb barmi is volt, mi ugyanis nyar vegeben egyeztunk meg parommal, h akkor kezdodjon a 3. babaprojekt, ez szinte veletlen (de jo!!!:)....) lett volna.... ugyhogy maradunk a nyar vegeben, addig is megy a nyar elvezete a ket minivel!!!!:):):):)

NEked meg nagyon szoritok h baba legyen a dologban!!!!!:)

2011. júl. 13. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom. Ma délelőtt nekem is megjött. Nekem a 32. napra. Szóval, én jól számoltam az ovut, és mégsem jött össze. :S Azért remélem, hogy mind a kettőnknek hamar sikerülni fog!
2011. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!