Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedjek vagy már ne? A...

Reménykedjek vagy már ne? A mensim már 3 hete késik, a mellbimbóim fájnak, érzékenyek, de a teszt negatívot mutat(pregimax plusz)a bal oldalam szúrkál folyamatosan,tegnap szédültem egy kicsit este.

Figyelt kérdés
Ilyen érzésem még nem volt.A tesztnek már ki kellett volna mutatnia nem, ennyi idő után?
2009. márc. 16. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem irány az uh,ennyi idö elteltével már ott is tudnak valaszt adni neked,a tesztnek meg mar ideje lenne kimutatni,ha baba van a dologban.
2009. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Másik teszttel nem próbáltad még?Én inkább többfajtával szoktam, nem mindig ugyanazzal, hátha valamelyik bejön :-)
2009. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak ezt a fajtát kaptam a gyógyszertárban.Két fajtája volt 1 db-os és 2db-os.
2009. márc. 16. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, hátha van már nekik másik fajta is. Vagy esetleg ha van a közelben DM, Rossmann, ott is tudsz beszerezni.Ennyi idő után már illene valamit jeleznie a teszteknek :-)
2009. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de én hasonló cipőben járok. Nekem már 4 hete késik. 4 különböző teszt is negatív lett. Elmentem Uh-ra,ahol baba sajnos nem látszott,csak egy ciszta. Nagyon rossz érzés volt. Remélem neked azért sikerül! Menj el orvoshoz! Majd írd meg az eredményt! Szorítok!
2009. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!