Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi vagy baba? Mára nem...

Mensi vagy baba? Mára nem várom, de már több mint egy hete iszonyatosan fáj a mellem, meg ma már barnás folt volt a tisztasági betéten.

Figyelt kérdés
Éreztem már korábban ezt a hasszurkálást, de nemtudom mi lehet, nekem 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim, de a ciklus.hu szerinte meg 30. Most akkor? Én tévedek? (és most kéne megjönnie) vagy az oldal és baba van?
2011. júl. 12. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklus.hu sem a peteérésemet, sem a mensimet nem találja el soha, úgyhogy szerintem ne azt vedd alapul.

Ha Te mára nem várod, csinálj tesztet. Amúgy nekem a barnázás mindig mensit jelez :(

2011. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne baba, a barnás folt nem jelent jót!Szerintem mensi.:(
2011. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom, csak mindenhol olvastam, hogy lehet egyfajta "barnázás" (így írták) akkor ha baba van, bár nagyon nagyon szeretnénk babát de nem akarok rágörcsölni, mert akkor úgysem lesz egyhamar, ha mindig figyelem a "tüneteket", de azért titokban reménykedem :D
2011. júl. 12. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A hasszurkálás,a mellfájás,barnázás mellett is lehet a terhesség jele,de,ha már máskor is éreztél hasonlót,akkor ugyanúgy lehet mensi is.

Szerintem várj két-három napot, és, ha nem jön meg, csinálj egy tesztet.

Ha eddig rendszeres volt a menstruációd, és most is tudod, mikor "kellene" megjönnie, akkor valószínűleg így is van.Kis késés viszont bármikor előfordulhat!

Drukkolok,hogy baba legyen!

19 hós kisfiú anyucija

2011. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint már 9 én meg kellett volna jönnie, nekem eddig soha nem késett és soha nem is maradt ki, de mondom az oldal szerint 30 napos a ciklusom, majd elválik, szerintem leghamarabb csüt-péntek-szombaton fogok csinálni tesztet, mert ha addig megjön nem lesz akkora csalódás mint a negatív teszt...:(
2011. júl. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!