Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Mitől...

Holnapra nem várom. Mitől lehet az enyhe barna folt/folyás? (görbe lent) Lett valakinek így baba?

Figyelt kérdés

Ma reggel kicsit barna foltok a bugyin.Holnapra nem várom.Hőm mensikor le szokott esni,most 2 tizedet feljebb ment.Megjönérzés az van.Meg mintha valami fájdalom szerűség néha belenyilal a hüvelyembe.

Van valaki akinek mensi előtt felment a hője,de barnázott kicsit?


(amúgy 25-össel teszteltem--az még nem mutatja ki ilyenkor?)

Tapasztalatok?

El vagyok keseredve!:(


2010. jan. 13. 09:32
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. jan. 13. 09:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak tovább keseríteni,de nekem néha igy jön meg a havim.Viszont az,hogy a hőd felment,nagyon jót jelenthet.Teljesen 2 esélyes a dolog,napok múlva kiderül minden!!
2010. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a barnázgatás nem sok jót jelent.Nem ártana egy hormonális kivizsgálás.De azért drukkolok!
2010. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy válaszoltatok!

Szerintem is mensi lesz belőle,de még nem jött meg...

De azt nem értem miért emelkedett a hőm?

Mindegy...holnap majd leesik:(

2010. jan. 13. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Na miújsg?Hogyan alakula hőd,nem teszteltél megint?Légyszi irjál,drukkolok neked,hogy ne mensivel végződjön.
2010. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!