Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciszta az miért alakul ki?

A ciszta az miért alakul ki?

Figyelt kérdés
nekem volt már cisztám nem is egyszer.a múltkor 2hetet késett,és aztán megjött. de a hőm amíg meg nem jött 37.1volt.lehetséges hogy azért volt fenn a hőm mert a tüszőrepedés megvolt? mert ha ciszta van akkor is volt tüszőrepedés csak nem birt kijönni a petefészekből és ciszta latt belőle nem?
2008. febr. 28. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a policisztás ovariumra emlékeztet.Akkor nem tud a petesejt kiszabadulni a petefészekből, és a helyén ciszta képződik a petesejtből.De ha ilyen gondod van fordulj orvoshoz, ő tud neked segíteni.Én is ebben a helyzetben vagyok.
2008. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem is szinte mindig keletkezett 5-6 cm-es cisztá

m, sosem tudtam hogy ez miért van.aztán kipukkant, majd bele döglöttem és kezdődött előlről.Ez egy rosszul érett petesejt.Mikor már 6 hónapja próbálkoztunk a párommal és nem estem teherbe vettem egy babystart márkájú ovulációs mikroszkóot, azt hittem nem működik, de végül kiderült, hogy nekem nem volt peteérésem.Na nálam ezért volt annyi ciszta.Szinte minden érni kívánó petém cisztává lett.

Kaptam egy stimuláló gyógyszert hormon mentzes/clostigey/lehet, hogy rosszul írtam le, és lásss csodát azonnal ért a petém.

16 hetes kismami

2008. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!