Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik november 2-3-ára "nem...

Akik november 2-3-ára "nem várják", van valami tünetetek? És hogyan alakul a hőgörbétek?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! : )
2011. okt. 27. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2-re nem várom. Cicifájdalom van, néha alhasi fájdogálás, nyák megint előjött (ezt nem értem, miért, mindegy), szédülés, ma reggel vérzett az orrom. Ez csak akkor fordult elő, amikor a lányommal babás voltam.
2011. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nálam nincs szédülés, ellenben állandóan álmos vagyok. A melleim rendesen megduzzadtak és borzasztó érzékennyé váltak a mellbimbóim is.

Te megvárod a 2-át, vagy tesztelsz hamarabb?

2011. okt. 27. 14:14
 3/21 anonim ***** válasza:

Nálam erős cicifájdalom,az előző menszesz óta,hízás,állandó éhségérzet,fáradtság,puffadás és rengeteg pisilés.

Tesztet még nem csináltam,mert sajna volt már ilyen máskor is,és végül megjött,ami furcsább most,hogy a cicijeim erősebben fájnak mint máskor,nagyon feszülnek,szinte rájuk se tudok feküdni,ha a párom meg akar ölelni,azt se bírom,mert annyira fájnak.

Hát majd meglátjuk!:)

2011. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én okt. 31-re nem várom. Csak a hasam szurkál néha, de ezen kívül nem érzek semmit. Most egy kicsit pesszimistább vagyok mint a többi hónapban, szerintem most sem sikerült. Már megszoktam.
2011. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4-re nem várom.Hól érzem,hogy fájdogál a hasam hól semmi.Ovu után olyan volt a nyákom kicsit mint ovu előtt de kevesebb.Most semmi folyásom sincs.Ovu óta kicsi vizes folyás de már észre sem veszem,nem tudom,.Máskor ilyenkor már olyan barackszínű folyásom van de most semmi.Ez egy kicsit furcsa nekem.Szeretnék már végre tesztelni sosincs rá lehetőségem mert mindig időben megjön.Addig meg nem szeretnék,a nem várt előtt.Szeretnék egy szép erős pozitívat tesztelni már végre!!
2011. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
én nem várom okt.31-ére .volt egy kis enyhe vizes folyásom is meg egy kis barnázásom 24-töl meg vérzek és mar 27ike van.:(.remélem sikerült a baba és ez attol van.
2011. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
En 2re nem varom. Nalam semmi azon kivul, hogy ilyenkor mar szet szoktak durrani a melleim, hatalmasra nolnek mensi elott, most pedig...semmi. Eppen feszul egy picit de eszre sem veszem. Hasam nem faj egyaltalan pedig ilyenkor mar ez is szokott de en mar nem bizom semmiben...csak szeretnek tesztelni egy pozit de...nem merek hinni ebben.
2011. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekem mára olyan "tünetem van", hogy ha köhögök, ki akarnak szakadni a petefészkeim. Hátha ez jót jelent. Tesztelni majd szerintem hétfőn fogok leghamarabb.
2011. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

07:17 Hű ez remélem, tényleg jót jelent! ; ) ...Majd írd ám meg, mit mutat a teszt, olyan kíváncsi vagyok! És persze drukkolok is ezerrel! :)

Meg persze mindenkinek, aki "nem várja"!


Én meg most 2. reggel, hogy hátfájással ébredek, és ezt nem igazán tudom hova tenni... Meg néhány napja hajnalra már úgy kell pisilni, hogy majd' kidurranok! A hőm is 36,9-ig felkúszott. :)

2011. okt. 28. 07:55
 10/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én sem várom 2-a körülre.Feszül a hasam alja,más tünetem nincsen.Már 2 éve várunk a babára.Drukkolok Mindenkinek,hogy most sikerüljön.....:))))
2011. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!