Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek 1 év után jött össze a...

Akinek 1 év után jött össze a baba, mi segített a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Kezdek elszontyolodni, hogy már lassan 1 éve próbálkozunk sikertelenül. Elkezdtük a férjemmel az orvosi kivizsgálásokat.
2011. júl. 12. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia mi is már 1 éve próbálkozunk én is el vagyok szontyolodva. Én már voltam orvosnál nekem nincs bajom.

Hátha már összejönne de én már nem bízok benne.

Én is szeretném tudni hogy van e valami ami segít.

2011. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az orvos mit mondott? miért nem sikerül? rosszkor vagytok együtt? férjedet is megvizsgálták már? nem tudom, mi lenne jobb, ha találnának valamit vagy ha nem. mert ha találnak valamit, akkor legalább tudjuk, mi miatt nem sikerült, s talán orvosolható a probléma.
2011. júl. 12. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor íme egy sikertörténet.:) Idén májusban volt egy éve, hogy próbálkoztunk a babával. Férjem leletei rendben, nálam PCO (az orvos kis petefészekcisztákat látott az UH-n, a többi hormoneredményem kifogástalan volt). Az előző dokim vizsgálatok nélkül Diane35-öt írt fel és kaptam Merckformint inzulinrezisztenciára, én viszont kisvártatva eldöntöttem, hogy nem veszek be bármit csupán azért, mert az orvos a hasára üt és vérvétel nélkül kitalálja, mi a problémám. Milyen jól tettem akkor, hogy orvost váltottam! Kiderült ugyanis, hogy nem vagyok és nem is voltam inzulinrezisztens, a PCO nálam kimerül a petefészekcisztákban. A jelenlegi doktornőm javaslatára (persze a hormoneredmény alapján) Clostilbegytet szedtem 3 hónapig, májusban pedig felfüggesztettük a kúrát és a következő lépés az átjárhatósági vizsgálat lett volna...de szerencsére erre már nem került sor, mert 23-án már pozit teszteltem.:) Nem hittem a szememnek, de azóta már UH-n is láttam ficánkolni a picurt odabenn és szemmel láthatóan jól érzi magát.:)

Drukkolok nektek és kívánom, hogy minél előbb essetek át a szükséges vizsgálatokon egy megfelelő szakember segítségével. PCO esetén egy endokrinológust is érdemes felkeresni, valamint nálam pl. az ülőmunka melletti plusz mozgás (heti 2-3 alkalommal tornáztam DVD-re otthon) is segíthetett.

2011. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!