Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 naponta vagyunk együtt a...

Ha 2 naponta vagyunk együtt a férjemmel (tehát középidőben is) akkor mitől lehet hogy eddig nem sikerült teherbeesnem?

Figyelt kérdés
Igaz ez még "csak" a 3. próbálkozós hónapunk de a dokik is váratnak általában fél-egy évet mielőtt kivizsgálnának.Tudom hogy még nincs veszve semmi csak úgy gondolom hogyha minden rendben lenne akkor már sikerülnie kellett volna.Miért kell félévet várni?Fog valami változni ha eddig nem sikerült?
2011. júl. 13. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

00:10 vagyok. Bizony változtattunk. Előtte (4 hónapig)kádban fürdött a férjem. Sokszor mondtam neki, hogy ne tegye, mert a forró víz elpusztítja a hímivarsejteket.

Utolsó hónapban zuhanyozott. És össze is jött:-) Ja, akkor 2-szer voltunk együtt amikor peteérésem volt. Előtte egy hétig nem. Ha nagyon figyeled magad, akkor pontosan érzed a peteérésedet. Ha nem megy, akkor leírom hogyan.És drukkolok! :-)

2011. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.Nem igazán tudom hogy mikor lehet a peteérésem.Igaz már most érzek néha hasszurkákat,mert bemagyarázok magamnak mindent.Tesztelni,hőmérőzni nem akarok,mert akkor még jobban rágörcsölök.Azért voltunk/vagyunk együtt 2-3 naponta mert akkor gondolom a pont jó időt sem vétjük el.De akkor szólok a férjemnek hogy csak zuhanyozzon.Szedtem e vitamint is ,de eddig nem volt eredménye.
2011. júl. 20. 09:05
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja és valahol itt olvastam hogy azt ajánlotta valakinek az orvosa hogy a ciklus 10-20. napja között legyenek együtt 2 naponta és íz illetőnek így sikerült.De olyat is olvastam hogy a 25.ciklusnapon jött össze valakinek.Ezért is vagyunk többször együtt...
2011. júl. 20. 09:08
 14/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Te tudod! Az a legjobb ha az ember hallgat a megérzéseire. Én 35 voltam, biztosra mentem. De utólag megerősített a nődokim is, hogy nem szabad túl sűrűn szerelmeskedni.

Spontán peteérés is lehet egy cikluson belül, de érdemes figyelni is. Főképp ha már ennyire szeretnél babás lenni!:-) A legegyszerűbb a hüvelyváladék ellenörzése: Két ujjad közé veszel egy keveset. Ha sűrű, tejszerű, akkor nem ovulálsz. Ha síkos, áttetsző, nyúlós, akkor igen. Ennyi.

Lehet venni mini mikroszkópot is, tesztet a pl. A DM-ben.

Én csak figyeltem a testem és középidőben voltam együtt a férjemmel. Elvileg peteéréskor még kívánósabb is az ember lány:-)

Szeptemberben mi is nekilátunk újra ennek a csodának. Ne aggódj, csak poztívan! Én sem fogok, pedig már 38 vagyok.:-)

Írj ha összejött! Sok sikert Nektek!:-)

2011. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Mióta írtál,nem fürdik kádban a férjem csak zuhanyzik.Most 2 napja görcsöl a hasam,középidőben vagyok tehát gondolom peteérésem van,úgyhogy majd 2 hét múlva megírom az eredményt :)Remélem most sikerül...
2011. júl. 26. 15:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!:-)
2011. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
6 nap késés után csináltam egy tesztet ami halvány pozitív lett,de sajnos rá pár órával megjött:(Valószínűleg elment a baba mert nagyon vérzek.Közben olvastam hogy a teherbeeséshez 2 körül kell lenni a tsh-nak nekem 3.7,ami határértéken belül van de nem tudom hogy ez is okozhat e gondot?!Azért köszönöm hogy szurkoltál.
2011. aug. 15. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!