Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónappal ezelőtt Escapellet...

2 hónappal ezelőtt Escapellet vettem be, akkor hatott is, utána még egyszer megbetegedtem, és most terhes lettem, ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy már akkor is terhes voltál -e amikor az eseményutánit vetted be és esetleg az nem hatott, vagy most estél teherbe. Ezekben a tablettákban hatalmas hormonadag van, tehát ezt igazából egy orvos tudná megmondani!
2011. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most estem teherbe, 1 hetes vagyok UH szerint is
2011. júl. 14. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hetes?? Azt még az ultrahang sem látja vagy igen??
2011. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs, 12, csak a 2-es lemaradt :)
2011. júl. 14. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 12 hetes vagy,az már közel 3 hónap. Akkor mégsem most estél teherbe.
2011. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen akkor már a tabletta bevétele előtt is terhes voltál ... Tehát nem hatott, nem tudom, hogy miért írod, hogy hatott ha tudod, hogy 3 hónapos terhes vagy és 2 hónapja vetted be a tabit. Így viszont kérd ki egy orvos véleményét is. De ha nem szerettél volna babát akkor miért nem védekeztél rendesen? Ha jól sejtem nagyon fiatal lehetsz.
2011. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!