Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hetes késéssel...

Több mint egy hetes késéssel megbetegedtem (4 napig tartott 7 helyett), a tesztek előtte negatívak voltak, de a hőm nem ment le egy napra sem. Szerintetek mi lehet az oka? Gyulladás?

Figyelt kérdés

Nem fáj semmim, vagyis néha a fejem, meg émelygek.

A hőm 37,2 és 37,5 között mozog az elmúlt két hétben. Korábban nem tudom, nem szoktam hőmérőzni. Tesztet holnap csinálok.


2010. febr. 24. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A menszesz nem betegség.


Azt, hogy a hőd nem ment le, okozhatta gyulladás, lappangó-kezdődő betegség, ciszta is akár. És lehet baba, aminek ellenére mégis volt vérzés. Jó ötlet a teszt, hátha mégis baba van a dologban.

2010. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem betegség, de felénk így is nevezik. Más mensinek hívja. :)
2010. febr. 24. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:

"Több mint egy hetes késéssel megbetegedtem (4 napig tartott 7 helyett), a tesztek előtte negatívak voltak"


Ugyanígy voltam én is, a "nemvárt" napjától 1 hétre rá + lett a teszt.

2010. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És neked megjött? Nekem 9 napot késett a mensi és rövid volt. Nekem 11-én kellett volna megjönnie, de csak szombaton jött meg, előtte pedig barnás folyásom volt. Te is így jártál? Vagy rosszul gondolom?
2010. febr. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!