Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ebben a hónapban peteérésem?

Volt ebben a hónapban peteérésem?

Figyelt kérdés

Eddig a napig szinte biztos voltam benn, hogy nem, de a mai hőm egy kicsit megingatott ebben... Úgy gondolom, kicsit későn ment fel a hőm, ahhoz képest, hogy 30-31 naposak a ciklusaim...


[link]


Ígérem, nem fogok hétről-hétre új meg új görbéket feltenni, de még kicsit tapasztalatlan vagyok a saját testem működését illetően, még csak most kezdtem figyelni, a hőmérőzésben is kezdő vagyok.


2009. ápr. 1. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a 15,napon volt pé.-d.
2009. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15. nap volt pé és nem akkor, amikorra behúzta. Jókor voltatok együtt, ha fent is marad a kontroll vonal fölött a hőd még a nem várt napján is akkor már gyanakodhatsz babára. De jó esély van rá. Drukkolok!
2009. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De nem kellett volna magasabbra kúsznia a hőmnek rögtön pé után? Engem leginkább ez zavart meg, merthogy az eddig általam megnézett és belinkelt görbéken mindenkinek 37 körülire felment...
2009. ápr. 1. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem mindig megy 37 fok fölé. Azt figyeltem meg, hogy csak a jobb oldali peteérésnél. Nekem is másként alakult a hőm mint szokott. A peteérés után rögtön megugrott 3 tizedet utána stagnált majd megint ugrott 2 tizedett majd visszament 2 tizedet és stagnál 36,8 körül. Én azért a nyelv alatti hőmérőzést megkérdőjeleztem, mert a jobb oldalt középen nyelv alatt 36,6 a másik oldalon 36,8 mérte 2 perc eltéréssel.
2009. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, ha kétszer mérem, nekem sem mindig ugyanazt az adatot mutatja. Mondjuk én eddig inkább a hőmérőt okoltam, hisz nem egy drága fajta, Dimarson márkájú. Hétvégén cseréltem benne elemet, hátha... de nem lett jobb.
2009. ápr. 1. 10:49
 6/9 A kérdező kommentje:
És Cover line, az biztos, hogy 36,3 fok? Vagy ezt is kritikusan kezeljem? Hogyan kell kiszámolni?
2009. ápr. 1. 10:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam az első 15 nap hőmérsékletének átlagát, tényleg 36,3. Ha így kell kiszámolni, akkor jó.
2009. ápr. 1. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem 36,2-36,3 a cover line-od. az az érték ami a legtöbbet fordul elő átlagban. Ez soha nem egy szám hanem egy tartomány, mint ahogy a peteérés utáni hő is egy tartomány tól-ig. Lényeg hogy két különböző értékcsoportot tudj megkülönböztetni. Nekem peteérés előtt 36,4-36,5 a hőm utána 36,8-36,9 körül van. Ritkán megy 37 fok felé, általában akkor ha jobb oldalon volt peteérésem.
2009. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Annyira feldobódtam a válaszaitokon, nagyon köszönöm nektek :) Az lenne a legjobb persze, ha rögtön sikerülne a picur, de már az a tudat, hogy van miből összejöjjön, akár most, akár a köv. hónapokban, boldoggá tesz :)
2009. ápr. 1. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!