Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet tünet? Fáj a fejem...

Ez lehet tünet? Fáj a fejem és olyan mintha nem egy fogam hanem az egész álkapocs csontom amiben az összes fogam van az sajogna

Figyelt kérdés
már késik 2 napja a folyásom meg fehér hígabb és eddig menzesz érzésem volt ami mára elmúlt me inkább szurkál néha a hasam alja
2009. ápr. 1. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem tegnap fájt a fejem, ma is egy kicsit, inkább olyan kótyagos vagyok. Az egyik fogam is elkezdett tegnap sajogni, pedig már 15 éve semmi baja. A folyásom nekem is hígabb, olyan mintha állandóan jönne, közben meg alig van a bugyimon.

Egyáltalán nem érzem babásnak magam, ezért én mensire készülök, ma vagyok a 27. napomon. 27-29 napos ciklusaim vannak.

De amit írsz az most elgondolkodtat,mert ha Neked már késik is, akkor nagyon babásnak hangzik a tünetegyüttes.

De miért nem csinálsz egy tesztet?

2009. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

majd vagy ma délután vagy holnap csinálok egyet csak félek hogy mégsem az:(

de más tünetem nekem sincs.reméljük hogy az:)

2009. ápr. 1. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Légyszi írd meg mindenképp, hogy mi lett az eredmény, nagyon várom! Ez talán reményt adhat nekem is.
2009. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még szép hogy megírom csak félek hogy még korai és nem mutatja,de megírom nyugi:D
2009. ápr. 1. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, várom. :-) Most tűnt fel, hogy egy csomószor voltam ma már pisilni és étvágyam is alig van,olyan mintha fel lenne puffadva a hasam. De ezek lehetnek mensis tünetek is.

Szorítok érted, ha nekem nem jön meg holnap, veszek egy tesztet én is.

2009. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a teszt eredménye? Vagy megjött a mensid? :(
2009. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!