Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetságes, hogy száradás...

Lehetságes, hogy száradás után mindig ott van a második (rózsaszín) csík a corax be sure direct teszten? Egy hete csináltam kettőt, először negatívnak tűnt, majd később ott volt a második halvány rózsaszín csík.

Figyelt kérdés
Egy hét elteltével megint teszteltem, most is ott a csík, de csak időn túl. Ez akkor egy ilyen teszt? Mindig lesz rajta második csík??? Tapasztalata ezzel van valakinek? Köszönöm a segítséget, nagyon érdekelne, mi lehet a helyzet.
2011. júl. 15. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz ki másfajta tesztet is?

Ezt a fajtát én konkrétan nem ismerem, de én két különböző fajtával teszteltem, 2 nap eltéréssel, és mindkettő időn belül erős két csíkot mutatott.

2011. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ott volt a 2. nagyon nagyon halvány csík száradás után, és nem volt baba :( sajnos. De kívánom, hogy Neked legyen! Sok sikert ;)
2011. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan csík, ami rózsaszín, vastag, és abszolút jól kivehető....lefotóztam, a fotón is jól látszik! Csak az a kérdés, hogy miért nem erősödik már egy hét után??Sajnálom, hogy neked nem volt Baba! :((
2011. júl. 15. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem az első tesztnél már mikor a nedvességet szívta fel akkor látszott a második csík,nagyon erősen és egyszerű nevenincs termék volt/tescoban vettem/.Ennek már 32 hete és már csak 4 hét van a kiírt időpontig)Menj dokihoz az megmondja a tutit!Szorítok!
2011. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!