Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Butaság? A munkába és a...

Butaság? A munkába és a suliba temetkezem inkább?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztunk egy jó ideje a babával, de nem jött össze és most leálltunk vele!Annyira szeretnék már,de most valami miatt más fontossági sorrendet állítottam fel!Iskola, munka tanulás stb...!Én sem tudom, hogy miért!Nem vagyok még elkésve 22 éves vagyok!
2009. ápr. 1. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
22 két évesen még abszolút nem vagy elkésve! Előbb fejezd be az iskolát, legyen egy stabil munkahelyed és utána próbálkozzatok. A babának is jobb lenne, mert akkor csak rá tudnál figyelni, nem úgy mint iskola és munka mellett.
2009. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Valóban nem vagy elkésve, de lehet, ha mindezt, ami most előnyt élvez a fontossági sorrendedben, előbb megcsinálsz, és utána újra nekifogtok, és újra nem esel teherbe valami miatt, ami esetleg kezelhető, akkor bizony már késő lesz. Azért mondom mindezt, mert mi is sokat vártunk, 22 voltam, mikor férjhez mentem, minden előnyt élvezett, most vagyok 27, mindjárt 28, tavaly óta próbálkozunk és már túl vagyok egy vetélésen. Most kezdek megijedni, hogy ki fogok futni az időből, ha ne adj Isten nem fogok 2-3 hónapon belül teherbe esni, és végre ki is hordani a babát.
2009. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Igaza van az előttem írónak! Nem gond még persze, ha későbbre halasztjátok a babát. De ha most több hónapig nem sikerült, inkább vizsgáltasd ki magad, nehogy valami komolyabb bajod legyen. Aztán ha pár év múlva szeretnétek, ne akkor kelljen emiatt még hónapokat várni.


Sok sikert Neked! A munkában is!

2009. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!