Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üzemi baleset esetén milyen...

Üzemi baleset esetén milyen táppénzre vagyok jogosult másfél év után? Az történt, hogy munkába menet eltörtem a bokámat, megműtöttek, de a lemezt és csavarokat most fogják csak eltávolítani. Ez sima táppénz lesz vagy még baleseti táppénz?

Figyelt kérdés
A bérszámfejtőnk szerint csak sima táppénz lesz. Biztosan így van ez?
2011. aug. 31. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor történt a baleset? Anno vagy most? Anno volt a baleset és most szedik ki a csavarokat? Akkor sima tp. Írj, ha nem így van.
2011. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baleset másfél éve volt, a csavarok és a fémlemez azóta is a bokámban vannak. (Egy év után lehet eltávolítani). A műtét két hét múlva lesz.
2011. aug. 31. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Akkor igazuk van. Ez sima tp, nem üb! Első voltam.
2011. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok, hiszen ez még az üzemi balesettel összefüggésben merül fel. Köszönöm szépen a választ!
2011. aug. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!