Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt tegnap este egyforma...

LH teszt tegnap este egyforma sötét ma reggel meg a T vonal sokkal sötétebb, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
reggel nem halványabbnak kéne lennie?nagyon erös a csik sokkal sötétebb mint a C.ez mit jelenthet?
2010. dec. 23. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit, az LH teszt akkor releváns ha délután/este nézed. reggel csak a hcg-t kell nézni. Tehát a tegnap esti számít.
2010. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen tudom de azért csinaltam mert pcos vagyok és kiváncsi voltam ingadozik-e az LH szintem,vagyis reggel normál esetben negativ kellene legyen ugye?ezek szerint nem lett reggel alacsonyabb vagyis nekem nem lehet igy használni nem?érted mire akarok kilyukadni?
2010. dec. 23. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen arról van szó, hogy tegnap sikerült elcsípned az LH csúcsot, ma meg már kezd visszaesni a hormon. A pozitív LH teszt 1 nap múlva negatvív lesz, legalábbis én ezt tapasztaltam
2010. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a T lett sötétebb ma reggel!nem a C
2010. dec. 23. 08:53
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy reggel volt LH csúcs! Igazából a lényeg hogy megvolt szerintem ugyhogy akciózhattok!
2010. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az lh teszt lenyege hogy delutan kell csinalni kb egyidoben es osszehasonlitani a teszteket.

amit te csinaltal nem jelent semmit.

ha elso pisibol csinaltad akkor plane.

2010. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam reggel és este is és nem volt különbség. Ha + volt reggel, este is az volt. Szerintem neked ma + kedves kérdező.
2010. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!