Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esély a babára? Amíg nem jön...

Esély a babára? Amíg nem jön újra meg addig nem lesz peteérés ugye? Vagyis addig nem lehetek babás?

Figyelt kérdés
Már két hete késik,a tesztek alapján nincs babó,sztem 7 negatív,az már valós eredmény sajnos!Hétfőn megyek orvoshoz,csak arra lennék kiváncsi hogy amíg nem jön újra meg addig nem lesz peteérés ugye?vagyis addig nem lehetek babás?
2011. júl. 16. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármi lehet! A második babám a ciklus 26. napján fogant (hőmérőztem és csak akkor tudtunk együtt lenni) pedig 47-50 naposak voltak a ciklusaim a szülés után 8 hónappal.

Mégis sikerült a kistesó első próbálkozásra spontán. (az első meg clostival jött össze mert PCOS-em volt/van) Szóval én azt mondom hogy bármi lehet.


Üdv. Lassan 2 éves lány és 5 hónapos baba anyukája

2011. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!