Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés minden esetben 14...

A peteérés minden esetben 14 nappal a menstruáció kezdete előtt van?

Figyelt kérdés
Kislányom születése óta többnyire megérzem a peteérést, félidő körül egyszer szokott pár órás erős alhasi fájdalmam lenni, hogy az nem is lehet más. Legutóbb 31-n volt, össze is bújtunk a férjemmel, mert szeretnénk ha összejönne a következő baba. Vasárnapra nem várom, ehhez képest ma valami barnás vérzésem van. Menstruációnak korai (viszont mindig így szokott kezdődni, enyhe barnázással), de ha mégis az, akkor meg nem 31-n volt a peteérésem???? Akkor mégis mi ez a fájdalom félidőben?
2011. nov. 10. 19:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%

Nem, nem mindig akkor van peteérés, főleg ha nem 28 napos a ciklusod. De ha 28 napos, akkor sem 100% a peteérés ideje.

Van olyan is, hogy beágyazódásos vérzés (esetleg ez is lehet most neked), de az is lehet, hogy most előbb fog megjönni.

2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem a menstruáció utáni 14. napra gondolok, hanem a következő előttire. Úgy tudom, hogy 30 napos ciklusnál pl ez a 16. nap. Ezért kérdem, hogy ez lehet-e rövidebb?
2011. nov. 10. 20:00
 3/31 anonim ***** válasza:
35%

Én is csak az első szülés után éreztem középidős fájdalmat.

Viszont én hőmérőztem is, és kiderült, hogy az erőteljes hasfájás 2-3 nappal peteérés előtt van.

2011. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
Igen mindig a menstruáció előtti 14. napon van peteérés, függetlenül a ciklushossztól.
2011. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%

peteérésed lehet akár 1 nappal a mensi után vagy elött is.


De 28 napos átlagos ciklusnál 14 nappal az elözö mensi kezdetétöl van. Persze ha a mensi maga másképp van kitolódik. na de az ikrek úgy fogganak (két petéjüek) hogy egy idöben 2 pete érik, pedig az egyiknek nem is kellene.

2011. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mindenesetre holnapra kiderül, milyen típusú a vérzésem, csak azt hittem ez a középidős fájdalom tutira a peteérés jele.
2011. nov. 10. 20:06
 7/31 anonim ***** válasza:
11%

Nekem 32 napos ciklusaim voltak, mensi utána a 13. napig voltunk együtt a párommal, és a lányom mégis megfogant, úgyhogy megdönteném a tuti receptet, mely szerint biztos, hogy a mensi előtti 14. napon van peteérés.

Ettől még beágyazódásos vérzés tényleg lehet neked is, és lehetett akkor a peteérésed amikor gondolod. Csak nem mindenkinek szabályos minden teljesen. Viszont, ha te éreztél fájdalmat félidőben, akkor lehet hogy valóban akkor volt a peteérésed, és lehet hogy ebből baba lesz.

Ha megvan az eredmény, megírod? Kíváncsi lettem .:)

2011. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Persze, szerintem holnapra úgyis kiderül bedurvul-e a dolog vagy abbamarad. :)
2011. nov. 10. 20:14
 9/31 anonim ***** válasza:
5%
Nekem kb. 12 napos a luteális fázisom. Vagyis az amit kérdezel. Hazsnálj ovutesztet, én elsőre terhes lettem a segítségével pedig én is érzem az ovut, 3 napig fáj a hasam de mégsem sikerült nélküle. Jó, nem sokat próbálkoztunk mert a 3.próbálkozós hónapban használtam tesztet. De nem akkor kellett együtt lennünk amikor én gondoltam szóval nagyon hasznos volt a tesztelés.
2011. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%
Ja és hozzáteszem, hogy nekem úgy 12 napos a luteális fázis, hogy 32-34 naposak a ciklusaim.
2011. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!