Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örülnétek velem a csodának?

Örülnétek velem a csodának?

Figyelt kérdés

Csajok ezt nem fogjátok el hinni! Rengeteget irogattam ide én is. 3 éve próbálkozunk, 33 éves vagyok és ma egy hatalmas pozitivat teszteltem. 2 sikertelen lombikon vagyunk tul és már nem is számitottam rá, hogy én valaha látok + tesztet. Egyböl ki jött a kontrol csík, majd le ugrik a tesztkazettárol. Ma vagyok a 38-ik napon.

Szerintem nekünk a Szabó Gyuri bácsi féle teakeverék segitett. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mindenkinek kitartás, látjátok, mindig van remény!!!!!!!!!!!


2011. júl. 17. 10:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
GARTULÁLOK NEKTEK! - a babához, a kitartásotokhoz, és sok sok boldogságot kívánok, nagyon megérdemlitek!!!
2011. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Én örülök!!!! :))) És igazad van, a gyermekáldás mindig egy csoda, ha nehezen jön össze, akkor még annál is "csodább"! :)

Jó egészséget, boldog babavárást kívánok, üdvözlet az Édesanyák között!

Hisz már az vagy, egy csöpp kis élet Anyukája! :))

2011. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Sok Boldogságot Nektek! Vigyázzatok magatokra!
2011. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok, ez nagyon nagy csoda tényleg!

Mi is 2 évig próbálkoztunk a babáért, de nekünk is sikerült, pedig már én sem hittem, hogy léteznek csodák és mégis! Ez fantasztikus!

A mi kisfiunk már 8 hónapos.

2011. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kivánságokat!

Akinek már van babája annak szivböl gratulálok!

Szerintetek mikor menjek dokihoz? Jun. 10-én volt meg utoljára!

2011. júl. 17. 10:46
 6/46 anonim ***** válasza:

Kb. 7 hetesen már elmehetsz, addigra talán szívhang is lesz! :) Szerintem jelentkezz be minél előbb, az sem baj, ha még csak petezsákot lát, hisz már az is egy öröm és bizonyosság! Max elmész egy hét múlva újra! Vigyázz magatokra!

MÁsodik voltam.

2011. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívből gratulálok Neked/Nektek! Nagyon feldobtad a napomat ezzel, végre egy csoda! :-) Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok Nektek! Egyébként én 6 hetesen voltam először dokinál, hogy megállapítsa a terhesség korát ill. hogy valóban várandós vagyok -e?:-) Mégegyszer szívből gratulálok! Bár minden elkeseredett nő átélhetné ezt a boldogságot, amit Te most átélsz!

34 hetes kismama

2011. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem 6 hanem 8 hetesen! :-)
2011. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is sírtam már eleget. Rengeteg csalódáson vagyunk tul mi is. Most ez tényleg egy nagy csoda.

De itt vagyunk példának . én sem hittem, hogy valaha sikerül. Főleg természetes uton.

2011. júl. 17. 11:00
 10/46 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Szerintem minél előbb menj dokihoz (vagy csak hívd fel, hogy mikor szeretne látni és mi legyen a teendő), mert lehet, hogy ír fel terhességmegtartó gyógyszert (pl.Utrogestan)a biztonság kedvéért, pont a hosszú sikertelenség miatt. A doki dönti el,hogy szükséges-e ezt szedned esetleg.

Nekem kellett szednem.

Az nem baj, hogy még nem lát semmit, a pozitív teszt a lényeg, majd visszahív 2-3 hét múlva és akkor már az ultrahangon is látni!

2011. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!