Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minek örültetek/örülnétek...

Minek örültetek/örülnétek kislányotok születésekor a babalátogatóktól ajándékba, ha már van egy nagyobb fiú tesó is (kis korkülönbséggel)?

Figyelt kérdés
Lányos ajándékokra gondolok babalátogatáskor, amiből esetleg nincs, nem lehet a tesótól. Nekem fiam van, gondolom egy csomó hasznos dolog van, ami nem jut az eszembe, csak ha lányom lenne.... szóval értitek mire gondolok. (ruhán kívül)
2011. okt. 18. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem lanyom van, de nem hiszem hogy van barmi is, ami egy lanynal kell, de fiunal nem, es vica versa.

En legjobban mindig a ruhaknak orulok, foleg az uniszex daraboknak, mert mar elegem van abbol, hogy lanyoknak csak csillogos rozsaszin cuccok vannak. A pelenka, popsitorlo es tarsai ajandekok nekem annyira nem jonnek be, mert csak egy markat hasznalok es ezt nem tudhatja mindenki, es kicsit kellemetlenul erzem magam, amikor jo szivvel kapok egy csomag popsitorlot, es tudom, hogy torolgetesre fogom elhasznalni, mert a babam bore rogton pottyos lenne tole.

2011. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én sem az ilyen pelenka, popsitörlő és társaira gondoltam, mert azt nem viszek babalátogatóba. Ruhába is gondolom persze lányos a rózsaszín, egy fiú után jól jön, ne minden kék legyen, de ezen kívül? Esetleg olyan játék, ami a nagyobb tesónak nem volt, mégis szívesen vennétek a picinek (ha unisex is). Vagy nem is tudom. Csak ötleteket várnék....
2011. okt. 18. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a pelenkának mindig örültem, bármilyen márkát elhasználtam. Nagyon örültem a ruháknak is, legfőképpen a csili-vili, tüneményes kislányruhának örültem. Én nem csináltam/csinálok abból sem problémát, hogy fiús ruhát adjak a lányomra. Most pl nem vettünk még neki csajos overált, a kisfiamról maradt terepmintást hordja, persze rózsaszín sapival. :)
2011. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Játékot szerintem nem érdemes, legalábbis nekünk arra nem volt szükségünk, mert az ilyen piciknek való játékok nem fiúsak vagy lányosak, hanem bárkinek valók.
2011. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor a ruha lesz a jó választás?

Én sem csinálnék gondot belőle, hogy kék ruhába járjon a hugi, ha az lesz majd, de azért néhány lányos cucc jól jönne, mondjuk szoknya, meg csinibb felső... akkor lehet, ez a verzió marad.

Megyünk majd olyan helyre is babalátogatóba, ahol fordítva van, lány a nagytesó, és fiú a pici, nekik ruhát viszünk m(mert azért a fiú rózsaszínben mégsem olyan, mint lány kékben). Csak gondoltam hátha van valami frappáns ötlet, ami nem jut mindenki eszébe....

2011. okt. 18. 22:00
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem utolsó sorban köszi az eddigi válaszokat! :o)
2011. okt. 18. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon örültem mindig, amikor ruhát kaptunk ajándékba a kislányom részére.:) Tudod, ez tényleg olyan, "mintha találná az ember", akár később is, ha például nagyobb méretet veszel. De kaptunk ajándékba plédet is, illetve babanaplót. Én vittem korábban (amikor még nem volt gyerkőcöm) pelenkát és popsitörlőt látogatóba, de most már nem tenném (esetleg egyeztetés után), mert tudom, hogy engem is zavart, amikor nem olyat kaptunk, mint amit használtam és bevált.
2011. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

Én a pelenkatortát preferálom! Én is azt vittem a barátnőmhöz! Szép, mutatós, ötletes, és nem utolsó sorban nagyon hasznos!

2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!