Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérési fajdalom kezdete...

Peteérési fajdalom kezdete után mennyi az az ido amig termékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdtem érezni (a többi jel is arra mutat), de a párom ma estig nincs itthon. Van még esély? A fájás elkezdése elott egy nappal kb voltunk együtt. Mit gondoltok??
2009. ápr. 2. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor ma este húzzatok bele:)

Az mindenesetre jó, hogy az előző este együtt voltatok.

2009. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénenként változó, én a 13. napon kezdem érezni a balpetefészkem, olyan szúrás szerű fájdalom ez tart 5 napig, aztán 1-2 napig egy másfajta fájdalom, olyan mintha felfáztam volna és amikor felmegy a hőm akkor megszűnik minden fájdalom érzetem. Tehát nekem eltart 1 hétig is. Hogy az Ovu mikor van, azt a teszttel állapítom meg, ill. szoktam látni nagyon halványan pecsételő vérzést, abból gondolom, mikor volt.
2009. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!