Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ért hozzá valaki segítsen,...

Ha ért hozzá valaki segítsen, légyszi! A jónásnaptár a menstruációs napokra írja a termékeny napjaimat, miért?

Figyelt kérdés
Az adatokat jól töltötem ki!De biztos nem akkor van hiszen szoktam érezni....vagy becsap a testem....akkor lehet ezért nem jön a baba....
2011. okt. 25. 11:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesbitek az a nap a jónásnap amelyiken megjön és elötte 3 napig vagyok termékeny!Létezik?
2011. okt. 25. 11:28
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdés


Jónás naptár! Hogyan, mint is kell értelmezni, használni? Lehet, hogy nem értem az egészet, de valami nagyon nem kerek. Többi lent.

Kitöltöttem,megvannak a-naptár szerinti-legtermékenyebb? napjaim.Ám valami nagyon nem stimmel.Szinte minden hónapban a menstruációs napok valamelyikét jelöli meg(pl.legterm.okt 29.a mensim-szabályos,28 napos ciklusaim vannak,tehát tuti,hogy akkor fog megjönni-a mensi megjön:okt.25(az ovulációt okt.11.-re írta)aztán:legtermékenyebb nap nov.27,a mensi megjön:nov.22(az ovut nov. 8.-ra írta).Számomra ez annyira ellentmondásos!Már van 2 gyerekünk-elsőre jött össze mindkét gyerkőc-és tudom,hogy a középidőben "startoltunk" rá.Most meg azt látom,hogy a menstruáció vége körül vagyok termékeny?Még valami:mit jelent a piros vonal a Jónás naptárban(3 napig vonalat mutat,és a 4. van vastagon "kiemelve"(pirossal).Segítsetek légyszi.Köszönöm!


A kérdés kiírásának időpontja: 10-17 15:56

Szeretnéd, hogy a kérdésed a kategórialista elejére kerüljön, mert nem kaptál még rá kielégítő választ?

Ha eltelt 36 óra azóta, hogy utoljára választ kaptál a kérdésre, akkor itt egy linket találsz, amire kattintva kérdésed újra legelőre helyezheted. A kérdés addig a kategóriáján belüli kérdéslista élén fog szerepelni, amíg el nem telik 36 óra, vagy a limitált kiemelt hely miatt más felhasználók kérdései ki nem szorítják onnan. (Utóbbi esetben sem tudod majd 36 órán át újra kiemelni kérdésedet, vagy másikat ebből a kategóriából.)

Kérdés kiemelése!


A válaszok

jónás a hold állása módján "jósol" neked így jött ki most. de én hiszek benne. ja és a piros vékony vonal azt jelzi hogy el lehet kezdeni a próbálkozást, a vastag meg a 100% sikert.



Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz megírásának időpontja: 10-17 15:58

igen, ahogy első írja.

Hold állása alapján számol és a születési adatokkal lövi be, hogy kb mikor vagy a legtermékenyebb időszakodban, az lehet akár mensi alatt is, sok példa van rá hogy mensi alatt fogant meg a baba. a piros vonal felett pedig a baba neme, ha nincs ott az azt jelenti, hogy lehet fiú is meg lány is, vagy akár ikrek.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-17 16:03

A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!Ezek szerint már a mensi alatt is "próbálkoznunk" kell(nincs vele gondom,de erre eddig nem is gondoltam.Még 1x KÖSZI!


A komment megírásának időpontja: 10-17 16:05

ha végignézed a következő hónapok jóslatait is,láthatod, hogy nem mindig menstruációra fogja tenni a termékeny napjaidat, hiszen picit mindig tolódik, s egyszer eléri még a középidőt is :)

nekem is van, mikor menzire, máskor meg pont középidőre tette.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-17 17:47

A kérdező kommentje:

Ebben igazad van,valóban így van.De az majd 6 hónap múlva lesz!Ezek szerint addig nincs nagyon esélyem a babára?Ne is próbálkozzunk?Azt nem értem,akkor hogy a viharba jött össze-elsőre-középidőben a 2 gyerekem?


A komment megírásának időpontja: 10-17 20:16

egyrészt lehet, hogy akkor pont középidőben volt a jónás napod is.

másrészt, én úgy olvastam, hogy a jónás napod egy extra nap a középidős ovu mellett.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-18 06:42

A kérdező kommentje:

Ó,köszi a választ!Így már sokkal jobban hangzik a dolog!


A komment megírásának időpontja: 10-18 12:36

Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?

(Ha igen, jelöld be a négyzetet a szöveg előtt, és e-mail címedre levelet küldünk róla! Naponta egy levélben kapod az összes bejelölt kérdést, amire válasz érkezett.

Figyelem! Ha a Hírleveled oldalon kikapcsoltad egyben az összes kérdésfigyelődet,

ez a beállítás hatástalan lesz!)

Ha úgy gondolod, hogy szükséges, most kommentálhatod a kérdésed vagy a kérdésre érkezett válasz(oka)t!

Komment küldése!

2011. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minkét válasz ugyanaz,csak először kicsit idiótán küldtem el Neked.Ezt én kérdeztem pár nappal ezelőtt,én sem értettem a dolgokat,de már megvilágosodtam
2011. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a második babánál a mensi napokhoz írta a termékeny napokat, nem is akkor estem teherbe, hanem, amikor a Jónás szerint terméketlen vagyok, azaz két héttel később.

Elsőnél véletlenül bejött, akkor stimmelt a Jónás a peteérésemhez, és a neme is, de erre vajmi kevés esély van, szóval én nem hiszek benne!

2011. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. okt. 25. 22:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,megnéztem megint,nem nagyon tolódik ide-oda,pláne nem a középidőig,jövő júliusban 2 is van,a baba nemét is csak ott tünteti fel!Ez csak jobban összekavart....:P
2011. okt. 26. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!