Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 15 napon és...

Ma vagyok a 15 napon és tegnap egy 17és egy 15mm tüszőt látott a dokim de szinte ömlik belőlem a tojásfehérjés vizes folyás olyan szinten folyik hogy átázok még a nadrágom is ma kellett vennem tisztaságit azt használni. Nektek is ilyen szokott lenni?

Figyelt kérdés

Már aggódom hogy valami nincs rendben velem mert ennyire nem szokott ömleni belőlem , egy nagy löket és mintha bepisiltem volna egy nap többször is , nincs se szaga se színe a folyásnak.

Ez normális?

Segítsetek.


2009. ápr. 2. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a mostani hőm.

2009. ápr. 2. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:

MOST VAN PETEÉRÉSED!!!

Gyors be az ágyba!!!! persze ha babát szeretnél

13mm tüszőnél sikerül a beágyazódás rendesen :)

2009. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm a válaszodat , igen babót szeretnénk már 3. éve és minden másnap vagyunk együtt , mert a pékori mindennapos együttlét nem jött be , de ugy tudom hogy ha minden másnap együtt vagyunk akkor attól még vannak élő kiskatonák bennem de sajna laparom lesz és nem nagyon bízom benne hogy sikerül de hátha vannak még csodák.

2009. ápr. 3. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha menstrúáció előtt fent marad a hőd akkor szerintem összejön :) Csak ne görcsölj rajta :) élvezetek az együtt létett
2009. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!