Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes lehet még a baba...

Esélyes lehet még a baba ezzel a görbével? Nagyon aggaszt a mai és tegnapi adat.

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 3. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom valószínűleg a 13. nap körül lehetett peteérésed.

Ebből még bármi lehet. De azért túlságosan ne éld bele magad, mert az nagyon rossz, hidd el én tudom sajnos, mert nekem nem akar összejönni. Mióta próbálkoztok?

Próbálj lazítani, mással foglalkozni, nekem is ezt mondják.

Már 4 napja késik... a hőm fenn van, de tegnapi teszt negatív. :-( [link]

2009. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Biztosan Te is tudod, azt a legkönnyebb mondani, hogy lazíts, ne stresszelj, nyugi... Csak ez nem ilyen egyszerű! El tudom magamat foglalni, azzal nincs gond, mivel kertész vagyok, munkám is van bőven. DE... "remélem nem jön meg a jövő héten"- ez mindig ott van legbelül. 7 hónapja próbálkozunk

2009. ápr. 3. 07:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Ti mióta próbálkoztok?
2009. ápr. 3. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Semmi baja a görbédnek, teljesen normális. Nem tudom mi aggaszt, de ha az a fél tized "esés" akkor ne aggódj, ez nem hőleesés!! Szépen néz ki a görbéd, abszolút normális. Ha nem jön meg és még mindíg magas akkor lehet baba!

Nekem is volt hogy 2 tizedet csökkent, majd 3-at fel, aztán 1-et le... és most 13 hetes vagyok!

Drukkolok! Nagy esély van a babára mert jó sokat voltatok együtt jó időben! :D

2009. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem számít hőesésnek! Szerintem szép a görbéd, és surokolok, hogy baba legyen belőle!
2009. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!