Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fontos adat az, hogy a...

Miért fontos adat az, hogy a baba mikor mozdul meg először?

Figyelt kérdés
Azt mondta a védőnő, hogy majd írjam fel mert az fontos, de annyi eszem már nem volt, hogy azt is megkérdezzem miért fontos. Pont ma mozdult meg :-)
2008. szept. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Te hány hetes vagy?
2008. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért annyira nem fontos,hiszen akik először szülnek nem is tudják biztosan,hogy az-e vagy sem. Egyébként abból is ki lehet számítani a szülés időpontját.
2008. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap töltöm be a 17. hetet. Tényleg nehéz volt eldönteni mit is érzek, mert reggel mikor felébredtem azt hittem valami ideg ugrál az oldalamban, de délután hanyatt feküdtem és újra éreztem. Akkor már tudtam, hogy ez nem ideg, hanem a baba. Én is azt kérdeztem a védőnőtől, hogy felírom én, de mégis mit fogok érezni, honnan tudjam, hogy nem mást érzek. Azt mondta tudni fogom, és tényleg!
2008. szept. 29. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet annyira fontos, mert amikor voltam legutóbb a védőnőnél,kérdezte, érzem-e már mozogni. Mondtam, ó persze, már régóta, 1-2 hete. Ő erre találomra beírt egy napot, és hozzátette, hogy ez eleve hülyeség, mert napra pontosan szinte senki nem tudja megmondani. Én sem értem, miért kell ezt felírni, hiszen a baba elvileg már 8 hetes korától fickándozik.

20 hetes kismama

2008. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is mondták,hogy figyeljem és jegyezzem meg.16 hetesen éreztem,most 24 hetes vagyok.Senkit nem érdekel,fel se írták a napot.

2008. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez jó! Nekem meg azt mondták azt föltétlen írjam majd föl, mert fontos. Szerintem meg az a fontos, hogy egészséges legyen. Köszönöm a válaszokat mindenkinek, azt hittem majd valami nagy dolog derül ki. :-)
2008. okt. 1. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!