Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek erős görcsei voltak...

Akinek erős görcsei voltak rendszerint mensi előtt, akkor is görcsölt a hasa amikor pozitivat tesztelt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Pont olyan volt mint mensi előtt, semmi különbség, úgyhogy betét vagy tampon nélkül nem mertem kimenni az utcára. Egy hétre rá meguntam és csináltam egy tesztet és pozitív volt!
2009. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy bárbelyik percben megjöhet!!!De én akkor már féltem mert előtte való héten nekem már +volt a teszt!!!De tényleg azt hittem hogy megjön olyan erős volt a fájdalom de hálistennek ne jött meg!!!
2009. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor +at teszteltem,egyáltalán nem görcsöltem.Vegyél be No-spát,azt majd jobban leszel.Ha + a teszted,akkor szedjél MagneB6-ot,rendezi a görcsöket!És menj orvoshoz,aki majd többet tud mondani!Jó egészséget!
2009. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ,épp az az érdekes hogy minden mensi előtt görcsölök most viszont nem
2009. ápr. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!