Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hetes kismami vagyok,...

10 hetes kismami vagyok, Meforalt szedek pco miatt. Az endokrinológusom azt mondta a 12-ik hétig szedjem. Sajnos nem kaptam időpontot hamarabb, csak egy hónap múlva. Fokozatosan kell abbahagyni a gyógyszert, vagy egyszerűen tegyem le a 12-ik héten?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából a gyógyszert nem ismerem, de ha csak olyan későre kaptál időpontot, akkor kérdezd meg tőle telefonon ... bár ha pofátlanabb fajta vagy - bocsánat a kifejezésért, de nem tudtam máshogy mondani -akkor menj be a rendelési időben - nekem mindig szokott segíteni az asszisztens - s kérdezd meg ott. Meg fogják érteni, főleg ha elmondod, mi a helyzet. Tapasztalatból mondom: először mindenki nagyon mérges lesz, hogy ők időpontra jöttek, Neked is be kéne tartani, de ezeket pergesd le magadról, s mikor kijön valaki egyszerűen kopogj be. Két percet mindenki kibír ilyen esetben! A babócáért megéri!

Sok sikert!

2009. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pco miatt szedtem meforalt. Pozitív teszt után felkerestem a dokit, akkor voltam még csak 4 hetes, és akkor azt mondta, h nem kell tovább szednem... egyik napról a másikra letettem. És semmi baj nem történt emiatt. Mindenképp beszélj vele!

11 hetes kismami

2009. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a baj, hogy magándokim van, és 40km-rel tőlem. Max felhívom és rákérdezek újra.

2009. ápr. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!