Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindegyik kapcsolatom között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik kapcsolatom között nagyon kevés idő telt el, max egy hónap. Ha egy hétig kapcsolat nélkül vagyok, megvisel, belemenkülök egy másikba, amiben jól is érzem magam. Érzem, hogy ez nem jó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A leírásodból nekem az jön le, hogy kapcsolatfüggő vagy.

Nem tudom, ezt hogy lehet kezelni, de google biztos tud okosat mutatni.

2011. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, zárd el magad a lehetséges partnerektől, ha nincs partner nincs elhibázott kapcsolat.
2011. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
szánalmas vagy.
2011. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te nagyon tudsz valamit, itt van félszáz ide író aki nem talál magának kapcsolatot évek óta, te meg úgy ugrálsz egyikből a másikba bele mint a strandon egyik medencéből a másikba. Irigyellek.

26 ff

2011. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát engem ez eléggé megvisel, szóval most egy kicsit szeretnék egyedül lenni, pasimentesen. Ez a sok kapcsolat nem volt mindig így... Akkor kezdtem el, amikor édesapám meghalt tavaly októberben. Nem tudtam egyedül lenni, mindig kellett valaki, aki mellettem van, és szeret, és én is szerethetem. De ez így meg nem jó, mert nem kötelességből szeretnék szeretni, hanem szerelemből. Lehet, szánalmas vagyok, de nem tehetek ellene semmit, én így élek. Most olyan másfél éves szünetet szeretnék, ennyi időre szükségem lenne, hogy lezárjam ezeket a dolgokat, és azért szeretném a segítségeteket kérni. Hogy tegyem? Tarthatom az exekkel a kapcsolatot baráti alapon? Vagy inkább ne?
2011. ápr. 16. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!