Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap tobbszor fordult velem...

Tegnap tobbszor fordult velem elo, hogy vizelesi ingerem van, elmentem wc-re es megsem jon semmi. Most ez lehet babas tunet vagy valami felfazas?

Figyelt kérdés
Most is ugy erzem, hogy wc-re kell mennem de hiaba megyek semmi. Mensim 3 napja kesik de kedden reggel negativ volt a teszt, nem merek tesztelni mert felek az ujabb csalodastol. A mindjart megjon erzesem nagyon eros. Mit gondoltok lanyok merjek babara gondolni? Lehet ez egyaltalan tunet? Mert arrol hallottam, hogy sokat jar az ember lanya pisilni ha babas de nekem nem jon semmi.
2009. ápr. 3. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez nem lehet babás tünet. Akkor fogsz majd sokat járni pisilni, ha a baba már akkora, hogy nyomja a húgyhólyagodat. Persze ettől még lehetsz babás, csak lehet épp fel vagy fázva. kitartás!
2009. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szokott késni máskor is? Kedd már 3 napja volt, szerintem reggel csinálj újabb tesztet. Nővérem abból gondolta, hogy teherbeesett, hogy szinte fél óránként mennie kellett wc-re, alig pár csepp miatt:)Aztán tesztelt, és van egy fél éves gyönyörű Keresztfiam! Ne add fel, bármi lehet még:) Kitartás!!!
2009. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Volt mar ugy, hogy kesett a mensim meg mikor abbahagytam a fogamzasgatlot tavaly Juliusban. Akkor kellett par honap mire normalisan beallt. Most is van ugy, hogy neha 29-30 max 31 napra megjon. Tegnap volt 31 nap de semmi. Van egy tesztem otthon es reggel megcsinalom elso vizeletbol. Mar ma reggel is gondolkodtam rajta de egyszeruen annyira felek, hogy negativ lesz, hogy inkabb nem csinaltam meg. De hat elobb utobb ugy is ra kell vennem magam. :) Koszi megegyszer a valaszokat!
2009. ápr. 3. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ertem min mesz keresztul..en is igy lennek..felnek a csalodastol.

Ne vedd azert biztos jelnek, de igen ez lehet jele a terhessegnek. A tulzott progeszteron termeles izomlazito is, segit a meh tagulasaban. Es ez kihathat a hugyholyagra is. Ezert van az, hogy a varandos kismamak mar az elejetol annyit jarnak wc-re. Nekem is ez volt a terhessegemnel mar szinte az elejen, ejszaka tobbszor is kellett mennem (sajnos 8 hetesen elvesztettem a babat). Persze, lehet,hogy most nincs koze hozza..de jo jel. Reggel tesztelj, es ha negativ felejtsd is el..gondolj a kovetkezo honapra :). En is csak igy nem orulok bele a varkozasba!

2009. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is a valaszt utolso. Holnap reggel mindenkeppen tesztelni fogok elso vizeletbol. Es nagyon igazad van!!! Ha negativ lesz akkor elfelejtem es nem agyalok tovabb hanem varni fogom a mensit. Sajnalom ami tortent es nem maradt meg a baba de kivanom neked, hogy minel hamarabb ujbol sikeruljon!
2009. ápr. 3. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nem várt napján a tesztem negativ és további 20 napon át játszadozott velem a teszt.Összesen 7 teszt.Míg berágtam,s elmentem a dokimhoz.Aki közölte,hogy 7 hetes terhes vagyok.Azt tudni kell,hogy nekem is folyamatos pisilési ingerem volt.Nagyon szorítok)))
2009. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:))

Igen, csak igy lehet hozzaallni! Majd ird megy mi lett a teszt eredmeny lecci! Nagyon drukkolok!!

Az utolso valaszolo voltam...te uzeneted elotti!

2009. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

15:19-es hat ez nem semmi. Garatulalok es boldog babavarast!!! :)


Persze, holnap reggel jovok es megirom mi lett az eredmeny, akkar pozitiv akkar negativ. El is mentem a kerdest.

2009. ápr. 3. 18:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos negativ a teszt csajok! :( A mensim sem jott meg meg. Egyelore csak varni tudok. Majd jovoheten meg veszek egy tesztet ha addig nem jon meg es ha az is negativ akkor irany a doki.
2009. ápr. 4. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!