Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hónapja nem jött meg és...

2hónapja nem jött meg és csináltam 2 tesztet és mind a kettő pozitívat mutatott. Szerdán elmentem a dokihoz és ő is meg állapította. Délelőtti orvos meg állapította. De az ultrahang pedig nem. Mit csináljak és kinek higgyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülnél, ha az lennél? Ez a lényeg :)
2011. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kismama vagy!

Lehet, hogy ultrahangon még nem látszik de a 2 teszt is bizonyítja (HCG hormonszinted megemelkedett), hogy bizony babát vársz! :) (Ha csak nem szedsz olyan gyógyszert, mely megemelheti ennek a hormonnak szintjét!) De kétlem.. úgyhogy gratulálok! :)

2011. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónapja nem jött meg az már több mint hatvan nap, ilyenkor már látni kellett volna uh-on, vagy menj egy másik dokihoz és nézesd meg, a teszt nem semmiért pozitív, ott valahol baba van.
2011. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha két hónapja nem jött meg és amúgy viszonylag pontos a ciklusod, akkor az már minimum 8 hetes terhesség, azt már látnia kell a dokinak. Ha mégsem látja, akkor vagy a doki nagyon béna, vagy csúszás van a ciklusodban és a babó még csak nemrég fogant (a pozitív teszt nem téved, pláne nem kettő), ilyenkor nem feltétlenül látszik, nálam így volt, csak annyit látott a doki, hogy megvastagodott a méhnyálkahártyám, ami lehet baba, illetve lehet mensi előtti állapot. Bár ekkor meg még a tesztem nem volt pozitív.

Akkor van gond, ha tényleg 8 hetes a babó és mégsem látják - ilyenkor alaposabban meg szokták nézni hüvelyi uh-val, nehogy méhen kívül legyen.

Szerintem menj el egy másik dokihoz és nézesd meg, mi újság. Remélem, minden rendben, sok boldogságot!

2011. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen örülnék és a párom is örülne ha sikerülne de ha most nem sikerül akkor majd máskor összejön.
2011. máj. 21. 21:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy hiszem és érzem is hogy az vagyok mert minden reggel meg általában egész nap hányingerem van.Köszike a segitséget!
2011. máj. 21. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem nézesd meg mihamarabb mégegy uh-val. kellett volna már látni. Sajnos voltam méhenkívüli terhes és a 2. hó után derült csak ki. Nem akarlak ijesztgetni, de biztos ami biztos. minden jót kívánok.
2011. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pénteken voltam vissza és még elküldöt kedden vérvételre és csütörtökön pedig ultrahangra.A csütörtöki vérvétel kimutatott egy picike terhességet.Lehetséges ez?
2011. máj. 22. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a vérvételnél a béta hcg?
2011. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
64 volt
2011. máj. 23. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!