Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy az ovuláci...

Mit jelent az, hogy az ovulációs mikroszkóp vegyeset mutat terhesség létrejöttekor. Hogy kell ezt érteni? Hol ez van, hol az, vagy mindkettő látszik egyidőben?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen mindkettő egyidőben. :) Van rajta hely! :)Tartsd lámpához! Nekem így volt, és mikor bartánőm nem hitte el, nekiláttam és megmutattam neki 22 hetes terhesen volt benne buborék és páfrány is! ;)
2008. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah és előtte is amikor még 2-3 hetes lehettem akkor is vegyes, volt csak akkor még nem tudtam hogy ezért van.. mostmár tudom :) Ez nem orvosi vélemény csak saját tapasztalat! De már kaptam visszajelzést mástól is, aki kipróbálta terhesen, és neki is vegyes volt! (első válaszoló, 24 hetes kismama)
2008. febr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És nyálból,vagy cervixből mutatta?
2008. febr. 29. 18:35
 4/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én is használom a mikroszkópot régóta. Most először történik olyan, hogy azon a napon, amikor peteérés után felugrott az ébredési hőm 0,5 fokot, aznap vegyes páfrányos lettem, és nem értettem, hogy miért. A szakértőm, akitől vettem és folytonos kontaktban vagyunk, azt mondta, három dologtól lehet, egyik, akinek pco-szindrómája van, másik újabb peteérés, ami a legvalószinűtlenebb, az előző után, a harmadik, ha megtörtént a megtermékenyülés és ilyenkor folyton vegyes lesz magas hő mellett. Nekem hatodik napja vegyes páfrányoska magas ébredési hő mellett, szóval van remény... :)

2008. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ugye a vegyes mintázat mindenkinek babát mutatott??? Írjátok meg!
2009. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem:(
2009. nov. 15. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!