Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is úgy érezte amikor...

Más is úgy érezte amikor pozitivat tesztelt mintha folyna valami? Amikor viszont meg nézem semmi.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de nekem nem világos a kérdés. :)

Arra gondolsz, hogy amikor csinálod a tesztet, akkor úgy tűnik hogy ott a második vonal, de amikor megnézed 5 perc után már semmi?

Vagy teljesen másra gondoltál és én értem félre? :)

2009. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

most nézem mit irtam:DD

én a folyásra gondoltam olyan érzésem van mintha folyna a vér de az alsóneműm tiszta,bocsi

2009. ápr. 3. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy úgy érzi, mintha állandóan folyna belőle valamilyen folyás, viszont a fehérneműn semmi nincs.

Én legalábbis így értelmezem. A kérdés pedig az, hogy volt-e valakinek ilyenje, aki pozitívat tesztelt.

Nekem ma van a nemvárt napja, de már 3 napja pont így érzek, annyi a különbség, hogy nálam van valamennyi sárga ragadós a bugyin.

Így a válaszra én is kíváncsi lennék.

2009. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Megelőztél kedves kérdező, egyszerre írtuk. :)

Tehát nálam is ez van. Mikorra nem várod?

2009. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló ügyesen olvasott a sorok között:)

szoritok nektek!!:)

2009. ápr. 3. 14:56
 6/10 A kérdező kommentje:
tegnap teszteltem pozitivat ,ma volna a mensim napja, egy kicsit zavar ez az érzés attól rettegek hogy mejön:(
2009. ápr. 3. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Óh, Te már pozitívat is teszteltél? GRATULÁLOK!

(ezzel adtál nekem is egy kis reményt :))

Ezt hívják "mindjárt megjövős" érzésnek. Nekem is volt az előző terhességemnél is ilyen érzés, de akkor tényleg sok fehér folyásom volt. Arra viszont emlékszem, hogy állandóan rohangáltam nézni, hogy megjött-e.

2009. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Első vagyok :) Akkor nagyon félreértettem a kérdést, ne haragudj :))

Gratulálok a + teszthez!! :)

2009. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. ápr. 3. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Néha nekem is voltak finoman ilyen érzéseim, természetesen figyeltem magam (én is), pozitív volt a tesztem és persze TERHES.
2009. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!