Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szellemcsík, ami látszik...

Lehet szellemcsík, ami látszik a negatívon is? Látjátok egyáltalán a csíkot?

Figyelt kérdés

1. sima és negatív

[link]

[link]


2. sima és negatív

[link]

[link]


Ez szellemcsík, vagy csak még nagyon halvány?

Azt hiszem, csak a lelki szemeim látják, bár élőben kicsit erősebb.

Bocsi a rossz minőségű képért, sosem sikerül tesztről éleset csinálnom, esetleg ezügyben valami tipp?


Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 21. 08:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A 18 hetes vagyok! Köszi!

Itt baba lesz szerintem!:)))) Nagyon szurkolok! De mondom, nekem totál ilyen volt, sőt nekem időn túl jött ki. Másnap már időn belül látszott!:)

Írd meg majd! Légyszi, légyszi, légyszi!:))))

2011. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem utolsó, a 18 hetes kismamára gondoltam, de most már szól a másik kismamának is! :)


Tünetek nincsenek, de nem is nagyon lehetnek ilyen hamar szerintem, olyan furcsa (meg)érzésem van, de az lehet mástól is.

2011. júl. 21. 10:06
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halványka pozi! Hétfőn csinálj egy másikat, annak már jobban kel majd mutatnia. :) Megy a drukk! ( én is hétfőre nem várom, remélem sikerült nekem is ) :)
2011. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Negatív képen is látszik sajnos a szellemcsík (nekem amikor szellemcsíkom volt, látszott legalábbis a negatívján is... sőt sokkal jobban ki lehetett venni a szürke csíkomat, mint ezeken a teszteken a..... RÓZSASZÍNT!!!!!!!!! Valamitől elszíneződött ez a teszt :)))))) Ez a lényeg :)))) Szerintem lesz ez még erősebb rózsaszín is! Drukkolok hogy erősödjön.


32 hetes km

2011. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ma teszteltél? Vagy még vársz pár napot?

Majd írd lett!

Drukkolok!

2011. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Teszteltem x-epillel, sokkal halványabb lett a csík, az már tényleg csak odaképzelős szerintem.. :(

Meg az előbb rózsaszínes lett a wc papír is, szóval szerintem nem lesz baba.. Ha nem jönne meg addig, hétfőn azért még tesztelek.

2011. júl. 22. 14:41
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát én azért drukkolok,hogy ne jöjjön meg.Akár beágyazódás is lehetett!

Majd írd meg mi lett!

2011. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Eljött a hétfő, írok, ahogy megígértem:)

Piroska még nem ért ide, mai clearblue:

[link]

[link]


Nem lesz ebből baba szerintem, csak akkor legalább jönne már meg, nem szeretném, ha pont a nyaralásra időzítene. :(

2011. júl. 25. 12:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért me add fel,míg meg nem jön. Én azért még drukkolok!
2011. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!