Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napi progeszteron szerint...

21. napi progeszteron szerint terhess vagyok. Akkor miért neg. A tesztem?

Figyelt kérdés
a 21. napi progiszintem 35 lett, az endokrinológus azt kérdezte nem e vagyok terhess, de 27. napi tesztem negatív. általában 30-31 naposak a ciklusaim. reménykedhetek?
2011. júl. 21. 16:26
 1/10 sumergo ***** válasza:

Terhes, egy s-sel!

Lehetséges a terhesség is, de nem vagyunk jósok, vagy látók, ezért csak azt tudom mondani, h pár nap múlva kiderül.

2011. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sumergo ***** válasza:
Ha terhes is vagy, a teszted azért lehet még negatív, mert az nem a progeszteronszintet vizsgálja. Ha azt vizsgálná, akkor minden terhességi teszt pozitív lenne, ugyanis progeszteron minden normál ciklusban termelődik.
2011. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt a véleményt a doki csak a progeszteronra alapozta, akkor ne nagyon éld bele magad. Nekem már kétszer nézték a 21. napon, egyszer 42, másodikra 45 lett a progim, és egyszer sem volt baba... Sőt, mindkét petevezetékem el van záródva, tehát kizárt a terhesség :(


Ennek ellenére kívánom, hogy nálad babát jelentsen, és minél előbb +++ legyen a teszt!! :)

2011. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ. még annyit az első válaszolónak hogy tudom hogy egy "s", csak elnéztem.
2011. júl. 21. 20:32
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolótól kérdezném, hogy neked mit mondott a doki hogy ilyen magas a progeszteron szinted?
2011. júl. 22. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! ciklus második felében , 21.napon (nem véletlenül ekkor nézik a progeszteront) magasnak kell lennie az értéknek jól működő hormonrendszernél. ez jelzi u.is,hogy volt ovulációd, kialakult a sárgatest, ami termeli a progeszteront, és a méhnyálkahártyát vastagiítja meg,hogy beágyazódhasson az embrió. progeszteron szinted akkor is magas lesz a ciklus második felében,ha nem áll fenn terhesség, és nincs sárgatest elégtelenséged.
2011. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2011. júl. 24. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba? :)
2011. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem
2011. aug. 10. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2011. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!