Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik megszakítással védekeznek...

Akik megszakítással védekeznek, azok peteéréskor nem sexelnek? Vagy akkor is lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A megszakítás NEM védekezés... Hanem orosz rulett...
2011. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Nyugodtan lehet szexelni, annál izgalmasabb, hogy pozitív lesz a teszt a következő alkalommal!


Ha peteérés előtt vagy után pár nappal történik az együttlét /persze csak akkor, ha biztosan, pontosan tudja a pár, hogy mikor van a peteérés/, ugyanúgy teherbe lehet esni.

De gondolom az izgalom miatt nem védekeznek, így a természetre van bízva a gyermekáldás.

Csak így tovább...

2011. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akkor nem mertem bevállalni, pedig nem sok esélye van a dolognak, de azért bennem volt a félsz. Ha lenne egy 30 éves gyakorlattal rendelkező férjem, akkor talán, de még akkor sem. Szóval én naptár módszert is alkalmaztam mellé.
2011. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet, csak szokás szerint időben ki kell szállni.
2011. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
lehet lepontozni, de mi megszakítással védekeztünk meg persze naptármódszer (tehát amikor elmúlt még 5 napig lehet utána 10 napig nem és utána megint) a nemleges 10 napba pedig megszakítással "védekeztünk" és soha nem lettem terhes, pedig 7 évig így védekeztünk
2011. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekünk is tökéletesen bevált a megszakítás, immár 5 éve. Van gyerekünk, tehát egyébként jól "működünk". Hallottam nem egy esetről, amikor meglepetés lett belőle, de én bízom benne, és a nőgyógyászom se jajveszékel tőle.
2011. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is igy vedekezunk immar majdnem 5 eve a ferjemmel. Egyszer lettem terhes de akkor is azert mert babat akartunk. Ossze is jott, 2 eves a fiunk. Jovore szeretnenk kistesot.

Mi szexelunk a peteeres alatt is. Meg amikor jol esik. Bar nekunk nem lenne gond ha megis teherbeesnek.

Ezt a modszert egymas testet jol ismero paroknak ajanljak,ugyhogy a kamasz valaszolok figyelmebe ajanlom,hogy ezzel ne probalkozzanak!!!

2011. júl. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már van egy kislányunk,de még nem terveztünk be másikat.Most igy védekezünk,bár sexeltünk peteéréskor is.Nem tudom milyen sikerrel!
2011. júl. 25. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!