Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 15. én voltam uh-n,...

Július 15. én voltam uh-n, azt mondták 16 mm-es tüszöm van,15-16-17. -én végig aktivak voltunk, érdemes lenne majd tesztelni és ha igen mikor?

Figyelt kérdés
együttlét után 2-3 napra elkezdett az alhasam és derekam fájdogálni,nem egész nap,nem szédülök nem fáj a mellem,hányinger időnként.méhnyálkahártya vizszerű,eddig kevés fehér ragadós.mára nyomás érzés a jobb petefészekbe ,és derékba
2011. júl. 23. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Ha terhességi tesztre gondolsz, akkor még a jövő hét végéig szerintem várnod kéne. Ha 15 körül volt peteérésed, akkor 29-én jár le a két hét, addig pedig felesleges tesztelni szerintem. Persze, 10-es teszttel próbálkozhatsz előbb is, max. több tesztet lősz el. :)

Sok sikert! :)

2011. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!