Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem érdemes a nemvárt...

Miért nem érdemes a nemvárt előtt tesztelni, ha pozitív a teszt attól még megjöhet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

azért tanácsolják,hogy ne teszteljün korán,mert előfordulhat,hogy 1-2nap múlva már fel is szívódik a baba.

szóval: ha pozítiv az biztos babát jelez,-de mivel korán tesztesz lehet hogy korai volt az öröm is..! én sem bírtam ki és a nem várt előtt 2nappal teszteltem,és nekem szerencsém volt mert később is minden rendben volt.

2011. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közhely, de attól még igaz: egy pozitív teszt csak valószínűsíti a terhességet, csak akkor biztos a dolog, ha orvos is megállapította a terhességet. Az, hogy a vérzés kimaradása előtt már pozitív egy teszt, erősen feltételes módban értendő, csak kimutatHATja, de ez nincs így mindenkinél és minden esetben. (felesleges csalódás, a teszt ára pedig ablakon kidobott pénz) Ha jól tudom akkor a megtermékenyített petesejtek 50 %-ból nem lesz baba, mert a dolog el sem jut a beágyazódásig vagy nagyon hamar elhal a terhesség. Az is benne van a pakliban, hogy elindult valami, de meg is szakad. Ez a természet bölcsessége, de lehet,hogy jobb ha nem is tudunk róla.
2011. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsoval értek egyet teljes mértékben.
2011. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek maximálisan. Augusztusban kémiai terhesség, 10 halvány pozitív teszt, és 3 hét késéssel megjött:(
2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!