Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probléma a peteérés és a...

Probléma a peteérés és a mensi között. Ki volt, van hasonló cipőben? Kinél mi volt az ok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban a pozitív tesztek ellenére megjött a mensim. Most a mensi előtt bő egy héttel nagyon mensi előtti érzésem volt, utána már konkrétan olyan, mint amikor már megvan, görcsölt. Örültem,mert még messze volt a mensi napja. Feszült, szurkált a hasam, több tünetemm nem volt. Három napot késett,aztán megjött. Párszor ittam palástfű teát, folsavat és elevitet szedek. Mi lehet a probléma? Pénteken megyek orvoshoz.
2009. ápr. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én novemberben jártam így, hasfájdogálós, méh nehézségérzet, szúrkáló érzések és hát halvány pozitív teszt. Azután megjött.

Vs. a "szervezetem" már teherbe tudott volna esni... ha felkészült volna. Rá 2-3 hónapra kis rásegítéssel sikerült is. Van néhány dolog - láncolat - aminek meg kell felelnie a terhességhez, ha valamelyik nem működik jól, akkor nem teljesül a terhesség.

2009. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az 1.-től szeretném kérdezni, ha még visszanéz ide, hogy mi volt az a "kis rásegítés"? Hátha...

Köszi!

2009. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

17:24-nek, első vagyok:

Rásegítések:


- peteérés legyen: Clostilbegyt meghatározott időben mennyiségben


- tüszőrepedésre: semmit (általában injekciót szoktak)


- prolaktin szintentartásra: Bromocriptin végig

(ill. az agyalapi mirigy működését javítja - a stressz miatt blokkolhatja a teherbeesést)


- a ciklus 28. napján teszteltem pozitívat, 29-től a sárgatest működésre, pontosabban a progeszteron (terhességmegtartó) elősegítésére Utrogestant (tablettában)


Soknak tűnhet, de nagyon biztonságban éreztem magam. Mindig az lett támogatva, ami soron következett.

2009. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ez egy hónapi rásegítő projekt, a szervezetem nagyon jól reagált elsőre, sőt... ikrek fogantak
2009. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál, aranyos vagy!

Gratulálok a babákhoz, jó egészséget Nektek!

Még egyszer köszi!

2009. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!