Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Előfordult...

Mi lehet a gond? Előfordult már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm október 7-11-ig tartott, nagyon kevés mennyiségű volt. A hónapban nem védekeztünk. A ciklusom közepe felé szex közben vérzés lépett fel, de kb. 5 perc alatt el is múlt. A következő menstruációmnak november 3-án kellett volna (nem) megjönnie. 3.-a óta mérem a hőmet, nem tudom hogy számít-e, mert eddig nem mértem. (36,9; 36,9; 36.7) Tegnap szex közben megint jelentkezett vérzés, kicsit nagyobb mennyiségű mint múltkor, de fél óra alatt el is múlt. Ma reggel volt egy kis vérzésem, fél óráig tartott, nagyon kicsi mennyiségű, azóta volt egy csepp és ennyi. Ez lett volna a menstruációm ebben a hónapban?

A menstruáció előtti napokban kezdődött tünetek, amiket nem tudok mire vélni:

-haspuffadás

-hányinger

-fejfájás

-hasszurkálás, nyomás

-fehér, krémes folyás

Az alhasam fel van puffadva, olyan mintha egy labda lenne benne.


Szerintetek mi lehet a probléma, előfordult már valakivel hasonló?


2011. nov. 5. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj,mert lehet terhes vagy!
2011. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegnap óta nagyon duzzadtak a melleim, és fájnak is, ez lemaradt.


Tesztelni fogok, de nem hiszem, hogy terhes lennék, akkor nem véreznék.

2011. nov. 5. 15:55
 3/5 eszo ***** válasza:

Szia!

szerintem is tesztelj! lehet, hogy összejött a baba..ha jól értelmeztem, akkor mindig sex közben vagy után jött a vérezgetés..lehet, hogy vmit megsértett odabennt..viszont ha van baba, és úgy vérezgetsz,az bajt is jelenthet, úgyhogy érdemes lenne mielőbb tesztelni!

remélem minden jól alakul

2011. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, 2x szex közben történt vérzés, kb. 2 perc után, pedig óvatosak voltunk, és mégis.
2011. nov. 5. 16:03
 5/5 anonim válasza:
MI lett?
2013. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!