Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig tarthat a beágyaz...

Mennyi ideig tarthat a beágyazódásos vérzés?

Figyelt kérdés
A ciklus 21. napján jött pár csepp barna, majd folyásnyi mennyiségű barnás-pirosas valami utána pár napig. Most a 25. napon ott tartok, hogy elenyésző mennyiségű halványpiros vérzésem van. Ez vajon mensi, vagy beágyazódás?
2011. júl. 26. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell véreznie beágyazódáskor. legalább is én nem véreztem tuti. lehet bármi erre senki nem tud választ adni, még egy doki sem.
2011. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor , mikor meg kelett volna jönnie, akkor volt egy pici barna maszatom. Mint kiderült az volt a beágyazódás.
2011. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik terhességemnél volt ilyen, a másiknál nem.26 naposak a ciklusaim és a 23. napon barnáztam, mivel nagyon sokat dolgoztam akkor, betettem egy tampont, dühöngtem egy kicsit, hogy ilyen korán megjött és mentem tovább. Másnap még volt egy kis véres-barnás vmi, pici betét,aztán teljesen elfeledkeztem róla. Kb. 1 hét múlva jöttek a tünetek, még akkor sem hittem el, hogy terhes vagyok.Szóval nekem 2 napig tartott csak, utána semmilyen vérzésem nem volt már, de persze mindenkinél másképp alakul.
2011. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egyáltalán nem volt semmiféle beágyazódásos vérzésem. Szóval ez nem törvényszerű.
2011. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!