Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eggyütt léttől számítva 6....

Eggyütt léttől számítva 6. -dik napon lehetséges a beágyazódásos vérzés ma tapasztaltam ilyen még soha nem volt, volt már egy terhességem de akkor sem tapasztaltam ilyet görcsölök is meg hányinger társul hozzá. Nem lenne ez túl korai?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 07:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a hasam görcsöl mintha megakarna jönni pedig csak 20-21-re nem várom.
2011. aug. 11. 07:59
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha pont peteéréskor voltatok együtt,akkor igen, lehetséges!
2011. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A megtermékenyítéstől számított 6. napon van a beágyazódás. Attól függ, h kiszabadult-e az a pete, akkor, mikor együtt voltatok. Hány naposak a ciklusaid? Ha 28 naposak, akkor most még kétesélyes a dolog, mert ez lehet peteérés jele is, de persze egy korai pé esetén akár beágyazódás is. Ha hosszabbak a ciklusaid, mint 28 nap, akkor több az esélye, h beágyazódás. Sztem ne agyalj ezen 21-ig, hanem majd csinálj tesztet akkor.
2011. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 28 naposak a ciklusaim és múlthét csütörtökön úgy éreztem peteérésem van és a nyákom is arra utalt csak ezt még én is korainak tartom hogy beágyazódás legyen de a derekam majd leszakad és görcsöl a hasam is ilyen még soha nem volt pedig már voltam terhes van egy 5 és fél éves kisfiam.
2011. aug. 11. 08:10
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérés utáni 5. napon volt pici pecsételő, a petefészkem is szurkált, persze megjött utána is rendesen :((
2011. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lehet hogy én is így fogok járni :( majd meglátom!

Köszönöm a válaszod!

2011. aug. 11. 12:09
 7/19 A kérdező kommentje:
Még van 6 napom a nem vártig viszont ma teszteltem egy extra halvány pozitívat volt valaki így és lett baba a teszt neve pregnasens.
2011. aug. 15. 18:36
 8/19 anonim ***** válasza:
Majd hat nep múlva írjál még! Remélem, h erős lesz a csíkod. :)
2011. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rendben írok!
2011. aug. 16. 08:11
 10/19 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező!

Ha valóban ott van az a második csík a terhességi teszten, akkor igen, megtörtént a beágyazódás, és már jelen van a HCG a szervezetedben, tehát terhes vagy. Én 13-án, szombaton teszteltem az első, nagyon halványat. Azóta folyamatosan fáj a hasam, görcsöl, mint egy enyhébb menzesz alatt, megvan a tipikus mindjárt megjön érzés. Emiatt még nem is akarom elhinni a dolgot. Azóta csináltam újra tesztet, azon már kicsit erősebb volt a csík. Holnap csinálok újra. Próbálj meg sokat pihenni, kezdd el szedni a folsavat, vagy magzatvédő vitamint, valamint magnéziumot. Aztán jelentkezz, ha erősödik a csíkod :)

2011. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!